Deephome Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Deephome sp. z o.o. praca

Warszawa

Deephome Sp. z o.o. jest kameralną firmą założoną w 2015 r. i prowadzoną przez Jolantę Księżak i Kamila Cąpała. Spółka została wyodrębniona z DEEP Sp. z o.o., która działa na warszawskim rynku nieruchomości od 1998 r. Założyliśmy DEEPHOME przekonani o potrzebie stworzenia odrębnej usługi zarządzania dla wspólnot mieszkaniowych w nowych, apartamentowych budynkach mieszkalnych. Połączyliśmy zdobytą wiedzę i nasze doświadczenia zawodowe po to, żeby zaoferować zarządzanie „na miarę”, dopasowane do specyfiki budynków apartamentowych. Zarządzamy z pasją, szczerze zaangażowani w bieżące sprawy wspólnot mieszkaniowych, które prowadzimy. Z hasła "mądre i nowoczesne zarządzanie nieruchomościami" uczyniliśmy motto naszej działalności. Streszcza się w nim pomysł na rolę administratora nieruchomości, będącego zarówno gospodarzem dbającym o bieżące potrzeby wspólnoty jak i menadżerem wskazującym perspektywy i kierunki rozwoju nieruchomości.

Deephome Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy Deephome Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Deephome Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Deephome Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Poznań

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Deephome Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Administrator nieruchomości, Zarządca nieruchomości

    • 6 000-7 500 zł / mies.
    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Poszukujemy osoby na stanowisko Administratora nieruchomości mieszkalnych o charakterze apartamentowym.

      Zakres obowiązków

      Bieżąca obsługa nieruchomości:

      • koordynowanie pracy firm obsługujących nieruchomość;
      • koordynowanie prac remontowych prowadzonych w częściach wspólnych nieruchomości;
      • codzienny kontakt z Mieszkańcami w sprawach bieżących; nieruchomości (dyżury na nieruchomości, korespondencja, kontakt telefoniczny);
      • organizowanie przeglądów okresowych budynków, wynikających z obowiązujących ustaw i rozporządzeń;
      • nadzór nad usuwaniem awarii i skutków awarii na nieruchomości wspólnej.

      Stała współpraca z zarządami wspólnot mieszkaniowych w zakresie:

      • monitorowania stanu wydatków, windykacji należności, optymalizacji kosztów i zwiększenia przychodów wspólnoty;
      • przygotowanie planu optymalizacji kosztów funkcjonowania nieruchomości;
      • nadzór nad realizacją zawartych przez wspólnotę umów;
      • organizowanie i prowadzenie konkursów ofert na usługi i prace remontowe;

      Realizowanie zadań strategicznych we współpracy z zarządcą nieruchomości:

      • przedstawienie rocznego projektu planu gospodarczego Wspólnoty, wraz z zasadami naliczania i rozliczeń;
      • zwoływanie i organizacja zebrań wspólnot mieszkaniowych, przygotowywanie projektów uchwał i sporządzenie niezbędnej dokumentacji;
      • wykonywanie rozliczeń kosztów mediów dostarczanych do lokali, odczytywanie liczników „głównych”, liczników „indywidualnych” oraz analiza zużycia wszystkich mediów łącznie z aktualizacją stawek;
      • nadzorowanie procedur związanych z finansowo-księgową obsługą nieruchomości.

      Wymagania

      • minimum dwuletniego doświadczenia w administrowaniu nieruchomościami mieszkaniowymi (warunek konieczny);
      • umiejętności obsługi programów MS Excel;MS Word; MS Power Point, MS Outlook, na poziomie średnim;
      • dyspozycyjności (spotkania z zarządami wspólnot odbywają się w godzinach popołudniowych);
      • zorganizowania, skrupulatności, ambicji;
      • komunikatywności, umiejętności konstruowania pism;
      • samodzielności i umiejętności organizacji pracy.

      Dodatkowym atutem będzie:

      • ukończenie studiów z zarządzania nieruchomościami;
      • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
      • przedstawienie referencji potwierdzających doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • elastyczną formę pracy, wiele zadań może być realizowanych zdalnie, możliwy home office;
      • pracę w zespole serdecznych, lubiących się wzajemnie i wspierających ludzi, ceniących równowagę pomiędzy czasem prywatnym i spędzanym w pracy;
      • pracę w zespole z zarządcami nieruchomości mającymi kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe;
      • udział w szkoleniach merytorycznych (założenie wspólnoty, organizacja zebrań rocznych, przygotowanie projektów uchwał, przygotowanie planu finansowego, przygotowanie rozliczenia mediów)
      • trening kompetencji miękkich (techniki negocjacji, mediacje we wspólnotach mieszkaniowych, asertywność w kontakcie z klientem)

Pracodawcy w Warszawie