Wadecki Budownictwo

Czy to Twoja firma?

Wadecki Budownictwo praca

Kampinos

Wadecki Budownictwo najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Murarz Kampinos
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Wadecki Budownictwo

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wadecki Budownictwo

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa Wadecki Budownictwo

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Sochaczew
  2. Poznań
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Wadecki Budownictwo - oferty archiwalne

  • Murarz, Pracownik Budowlany, Brygady Budowlane

    • Kampinos
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • W związku z prowadzonymi nowymi inwesytacjami (budowa budynków mieszkalnych oraz usługowych) poszukujemy osób na stanowisko Murarz, a także pracowników budowlanych posiadających umiejętności zbrojenia oraz szalowania.

      Zakres obowiązków

      • prace murarskie
      • cieśla szalunkowy
      • zbrojenie

      Wymagania

      • doświadczenie na podobnych stanowiskach

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodznie, system premiowy
      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (do uzgodnienia inne formy zatrudnienia)
      • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
      • prowadzone inwesytacje na terenie Sochaczewa i okolic

      Podejmiemy także stałą współpracę z brygadami/ekipami budowlanymi.

      Zainteresowane osoby prosimy o kontakt 693603600

Pracodawcy w Kampinosie