Changer Global Ltd

Czy to Twoja firma?

Changer Global Ltd praca

Warszawa

Witaj w świecie Changer Global Ltd, gdzie innowacja spotyka się z tradycją, a technologia łączy się z ekskluzywnym członkostwem. Nasza siedziba mieści się w malowniczym Lausanne w Szwajcarii, ale nasz zasięg i ambicje są globalne. Jesteśmy dumni z naszej pozycji jako najaktywniejszego anioła biznesu z Europy inwestującego w Izraelu, co świadczy o naszej pasji do odkrywania i wspierania nowych, obiecujących przedsięwzięć.

Działamy na styku branży inwestycyjnej, technologicznej oraz klubowej, tworząc przestrzeń dla przedsiębiorców o wysokiej wartości netto, którzy pragną nie tylko pomnażać swoje bogactwo, ale również dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Nasza misja to być numerem 1 społecznym klubem w Europie dla twórców bogactwa, miejscem, gdzie innowacyjne pomysły spotykają się z kapitałem i doświadczeniem, aby razem kształtować przyszłość.

Oferujemy naszym członkom nie tylko członkostwo w globalnym klubie społecznym, ale również dostęp do najnowszych technologii i możliwość wspólnych inwestycji w start-upy, które zwykle pozostają poza zasięgiem. Nasze wydarzenia to nie tylko okazje do networkingu, ale także do nauki od czołowych mówców i ekspertów branżowych. Z dumą organizujemy wydarzenia wysokiej klasy w takich miastach jak Dubaj, Turyn, Lizbona i Amsterdam, łącząc 200 członków z Europy i Bliskiego Wschodu.

W Changer Global Ltd rozumiemy, że nasza przewaga konkurencyjna tkwi w unikalnym dostępie do rzadkich osób, wielkich idei i radości. To właśnie te elementy wyróżniają nas na tle innych i pozwalają nam oferować naszym członkom coś więcej niż zwykłe członkostwo w klubie. Dajemy możliwość zdalnej pracy i uczestnictwa w wydarzeniach integracyjnych, które inspirują i motywują do dalszego rozwoju osobistego i zawodowego.

Nasza historia jest pisana każdego dnia przez naszych członków i ich osiągnięcia. Chociaż nie możemy podzielić się konkretnymi kamieniami milowymi, to nasze działania i sukcesy mówią same za siebie. Jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia i poszukiwania nowych możliwości dla naszych członków, co czyni nas liderem w naszej branży.

W Changer Global Ltd wierzymy, że prawdziwe bogactwo to nie tylko zasoby finansowe, ale także relacje, wiedza i doświadczenia, które razem tworzą fundamenty trwałego sukcesu. Zapraszamy do przyłączenia się do naszej społeczności, gdzie każdy członek ma możliwość wpływu na kształtowanie lepszego jutra.

Changer Global Ltd najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Changer Global Ltd

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Changer Global Ltd

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Changer Global Ltd

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Kraków
  3. Poznań
  4. Swidnica
  5. Tarnów

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Changer Global Ltd - oferty archiwalne

  • Kierownik sprzedaży w Changer (Szwajcaria)/Sales Manager at Changer (Switzerland) for Remote work

    • cała Polska
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • Changer is a global social club for high-net-worth entrepreneurs to learn new technologies and jointly invest in inaccessible startups. Headquartered in Switzerland, Lausanne - Changer offers unprecedented access to rare people, big ideas, and joy. The Club units 200 members from Europe and the Middle East with a total net worth exceeding 10bn Eur. Our monthly high-class events with world top thinkers as keynotes, spread from Dubai, Turin, Lisbon, and Amsterdam. Changer is honored with the title of the most active angel investor from Europe in Israel.

      To realize a strategy of becoming Nr.1 ​​social club in Europe for wealth creators, we expand our sales team and invite the SALES MANAGER (markets - Switzerland, UK, Austria, Germany) for remote work.

      Zakres obowiązków

      • Turning HNWI leads from advertising and events into members of Changer
      • Consult candidates about the services of the club
      • Tediously manage CRM
      • Reach sales goals

      Wymagania

      • Excellent sales results from past jobs in investments or banking or luxury
      • Experienced in telephone sales
      • Experienced in working with CRM
      • Understanding and interest in startups and the venture market
      • Fluent business English
      • High energy and result-driven personality
      • Well-grounded to work remotely

      Oferujemy

      • The community around you determines your future, working at Changer Club you will engage with rare high-achievers from all over Europe, step by step taking over their values ​​and thinking
      • You will become an expert in the field of venture investment and new technologies
      • You will have an opportunity to attend our high-class events and learn first hands from our top-caliber speakers
      • Our team is working remotely, meeting quarterly at HQ in Lausanne, Switzerland
      • After 3 months a good sales manager earns €3000+ NET per month (incl. Fixed+Bonus)

Pracodawcy w Warszawie