Czy to Twoja firma?

WAN 83 praca

Warszawa

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym architektem przestrzeni życiowej i biznesowej w sercu Polski, w Warszawie. Jako WAN 83 Warszawa, nasza pasja do tworzenia niezwykłych miejsc przejawia się w każdym projekcie, który z radością oddajemy w ręce naszych klientów.

Zaangażowanie w branżę nieruchomości przyniosło nam solidną renomę, co potwierdzają prestiżowe certyfikaty Dewelopera oraz Wiarygodności Biznesowej. Nasze projekty mieszkaniowe, biurowo-usługowe, magazynowe i rekreacyjne to nie tylko budynki, ale przemyślane przestrzenie, które żyją wraz z ich użytkownikami. Dzięki naszemu doświadczeniu, które sięga 26 lat, wiemy, jak ważne jest połączenie funkcjonalności z estetyką.

Innowacyjność i jakość to dla nas nie puste słowa. To fundamenty, na których budujemy naszą markę. Dbamy o to, by nasze inwestycje znajdowały się w atrakcyjnych lokalizacjach i były realizowane zgodnie z najnowszymi trendami technologicznymi. To właśnie dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom nie tylko dach nad głową, ale przestrzeń, która inspiruje i pozwala rozwijać się zarówno indywidualnie, jak i biznesowo.

Nasza stabilność finansowa, potwierdzona m.in. partnerstwem z globalnymi graczami na rynku inwestycyjnym, pozwala nam patrzeć w przyszłość z optymizmem. Jesteśmy dumni, że nasze korzenie są polskie i że to właśnie tutaj, na rodzimym rynku, możemy rozwijać naszą działalność.

WAN 83 Warszawa to więcej niż deweloper. To zespół specjalistów, który każdego dnia pracuje z pasją, by dostarczać rozwiązania, które wyróżniają się na tle konkurencji. Nasza wiarygodność, szybkość podejmowania decyzji, a także ciągły monitoring rynku to cechy, które pozwalają nam utrzymać czołową pozycję w branży.

Zapraszamy do poznania naszych projektów i do dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się przestrzenią stworzoną przez WAN 83 Warszawa. Razem tworzymy miejsca, które nie tylko są świadectwem naszej pracy, ale także stają się częścią Waszych historii.

WAN 83 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy WAN 83

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WAN 83

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WAN 83

Siedziba główna

WAN 83 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
WAN 83
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca WAN 83 - oferty archiwalne

  • Asystentka Zarządu WAN S.A

    WAN 83
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Poszukujemy Recepcjonistka/Sekretariat- Warszawa Centrum

      Zakres obowiązków

      • Zarządzanie oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów firmowych i informacji.
      • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
      • Przygotowywanie pism, notatek, projektów dokumentów.
      • Ścisła współpraca z innymi działami
      • Obsługa centrali telefonicznej
      • Przyjmowanie gości i klientów
      • Organizacja spotkań w siedzibie firmy
      • Utrzymywanie porządku w biurze
      • Dbanie o zaopatrzenie firmy w artykuły biurowe
      • Tłumaczenie i redagowanie pism związanych z pracą biura/Zarządu
      • Koordynowanie i zarządzanie kalendarzem spotkań
      • Realizacja innych prac biurowych zleconych przez przełożonego
      • Organizowanie imprez integracyjnych oraz eventów
      • Kupno biletów lotniczych, rezerwacje hotelowe itp

      Wymagania

      • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
      • Umiejętności pracy w zespole oraz komunikatywność
      • Dokładność i dbałość o szczegóły
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 1 rok.
      • Wykształcenie minimum średnie
      • Znajomość pakietu Ms Office
      • Wysoka kultura osobista oraz biznesowa
      • Umiejętność pracy pod presją czasu.
      • Wymagamy - Samodzielności, terminowość, dokładności, dyskrecji, odpowiedzialności w działaniu, zdolność podejmowania decyzji, skrupulatności oraz nastawienia na długoletnią współpracę.
      • Prawo jazdy kat. B – Służbowe wyjazdy
      • Elastyczność w związku z godzinami pracy ( zmiany popołudniowe)
      • Brak nałogów
      • Firmowy dress code’u

      Oferujemy

      • Pracę w dynamicznej rozwijającej się Spółce o ugruntowanej i wysokiej pozycji na rynku w Centrum Warszawy
      • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
      • Stabilne zatrudnienie ( Umowa o pracę na pełen etat)
      • Kartę MultiSport
      • Przyjazną atmosferę pracy
      • Niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy

Pracodawcy w Warszawie