Czy to Twoja firma?

International School of Gdansk praca

Gdańsk

International School of Gdansk zapewnia wysokiej jakości edukację międzynarodową na każdym etapie kształcenia ( przedszkole - szkoła podstawowa - liceum) gwarantowaną przez akredytację International Baccalaureate® (IB) dla programu Primary Years Programme oraz edukacyjne standardy stanu Minnesota w USA.

International School of Gdańsk jest szkołą międzynarodową, w której aż ok 40% uczniów to obcokrajowcy. Pozostałe ok 60% to dzieci pochodzenia polskiego, w tym także emigranci, którzy po raz pierwszy zetknęli się z polskim system edukacji właśnie w gdańskiej placówce. By odpowiedzieć na ich różnorodne potrzeby edukacyjne, szkoła uczy w sposób otwarty i nowoczesny. Jej pojawienie się kilkanaście lat temu zainicjowała Gdańska Fundacja Oświatowa*, twórca i organ prowadzący szkoły.

Nasza misja to rozwój zaciekawionych światem, kreatywnych, kompetentnych i troskliwych młodych ludzi, którzy stworzą lepszy i pokojowo zorganizowany świat w oparciu o międzykulturowe zrozumienie i wzajemny szacunek. Cel ten osiągamy dzięki profesjonalnej międzynarodowej kadrze nauczycieli, międzynarodowemu programowi kształcenia oraz atmosferze sprzyjającej indywidualnemu rozwojowi każdego dziecka.

W skład International School of Gdansk wchodzą:

International Preschool of Gdansk / Międzynarodowe Przedszkole w Gdańsku  (edukacja dla dzieci w wieku 2,5 do 5/6 lat)  IPG akredytacja IB World School 060020

Elementary International School of Gdansk / Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Gdańsku (edukacja dla dzieci w wieku od 6/7 do 14 lat) akredytacja IB World School 060020

High International School of Gdansk / Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku (edukacja dla uczniów w wieku od 14 do 18 lat)

Oferty pracy International School of Gdansk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca International School of Gdansk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Trener, Szkoleniowiec

    SOCATOTS I BRAZILIAN SOCCER SCHOOLS
    • Gdynia
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej
    • 5 800-6 600 zł brutto / mies.
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana

Mapa International School of Gdansk

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
International School of Gdansk
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Gdynia
  5. Żukowo
  6. Katowice
  7. Poznań
  8. Leszno
  9. Zamość

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca International School of Gdansk - oferty archiwalne

  • Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

    • 4 500-5 200 zł / mies.
    • Gdańsk
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Zakres obowiązków

      • Współodpowiedzialność wraz z drugim nauczycielem za proces edukacyjny dzieci w przedszkolu

      • Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w języku angielskim

      • Wsparcie indywidualne dzieci w razie potrzeby

      • Ścisła współpraca z rodzicami

      Wymagania

      • Wykształcenie zgodne z proponowanym stanowiskiem (wychowanie przedszkolne, wczesnoszkolne itp.) -warunek konieczny

      • Znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

      • Znajomość lub otwartość do poznania nowoczesnych metod nauczania

      • Doświadczenia w pracy z dziećmi

      • Kreatywność

      • Samodzielności w realizacji zadań

      Oferujemy

      • Umowę o pracę (w tym ok. 25 godzin dydaktycznych w tygodniu)

      • Szkolenia z nowoczesnych metod nauczania (również zagraniczne)

      • Samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków

      • Bardzo dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku

      • dofinansowanie nauki języków

      • dofinansowanie szkoleń i kursów

      • spotkania integracyjne

      • brak dress code’u

      • kawa / herbata

      • parking dla pracowników

      • paczki świąteczne

      • możliwość uzyskania uprawnień

Pracodawcy w Gdańsku