Czy to Twoja firma?

Murena trade sp.zo.o. praca

Warszawa

Jesteśmy Murena Trade, sercem naszej działalności jest pasja do innowacji w branży spożywczej oraz zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług. Od naszego założenia w kwietniu 2014 roku, nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.

Specjalizujemy się w produkcji wyjątkowych artykułów spożywczych, które nie znajdują klasyfikacji w tradycyjnych kategoriach. To właśnie nasze unikalne podejście do produkcji pozwala nam wyróżniać się na rynku. Dodatkowo, nasza oferta obejmuje sprzedaż hurtową różnorodnych artykułów użytku domowego, które ułatwiają codzienne życie.

Rozumiemy, jak ważne w dzisiejszym świecie jest profesjonalne doradztwo, dlatego też oferujemy usługi doradcze w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Nasz zespół ekspertów dostarcza również wsparcie techniczne w dziedzinie inżynierii, pomagając naszym klientom osiągać ich cele biznesowe.

Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Józefowie, a nasze usługi cieszą się uznaniem nie tylko lokalnie, ale i w wielu innych miastach, takich jak Warszawa, Lublin czy Wrocław. Jesteśmy dumni z tego, że nasza firma jest miejscem, gdzie profesjonalizm łączy się z domową atmosferą, a każdy klient jest traktowany z indywidualnym podejściem.

Murena Trade to nie tylko firma, to zespół ludzi z wizją i misją, której jednak na chwilę obecną nie możemy się z Tobą podzielić. Mimo to, możesz być pewien, że nasze działania są zawsze ukierunkowane na dostarczanie wartości i jakości, które przekładają się na zadowolenie naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszej historii i tego, jak przez lata udało nam się rozwijać i dostosowywać do zmieniającego się rynku. Nasz kapitał zakładowy oraz zaangażowanie kluczowych osób w firmie, takich jak Radosław Maciej Wierczewski i Joanna Agnieszka Araźna, stanowią solidny fundament naszej działalności.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów Murena Trade, gdzie jakość, innowacja i profesjonalizm idą w parze z ciepłą i przyjazną atmosferą. Razem możemy więcej!

Murena trade sp.zo.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Murena trade sp.zo.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Murena trade sp.zo.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Murena trade sp.zo.o.

Siedziba główna

Murena trade sp.zo.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Murena trade sp.zo.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Lublin
  3. Wrocław
  4. Pruszków
  5. Legionowo
  6. Łódź
  7. Bydgoszcz
  8. Nasielsk
  9. Katowice
  10. Wołomin

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Murena trade sp.zo.o. - oferty archiwalne

  • Technik automatyk przemysłowy

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Obecnie poszukujemy technika automatyki przemysłowej, do głównych zadań na w/w stanowisku będzie należało miedzy innymi programowanie sterowników, konserwacja maszyn usuwanie drobnych usterek , dorabianie części - współpraca z narzędziowniami . Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem .Na powyższym stanowisku oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz wszystkie narzędzia niezbedne do pracy w tym samochód służbowy .

      Zakres obowiązków

      • programowanie sterowników, konserwacja maszyn usuwanie drobnych usterek , dorabianie części

      Wymagania

      • doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      Na powyższym stanowisku oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz wszystkie narzędzia niezbedne do pracy w tym samochód służbowy

  • Office manager- pracownik biurowy

    • Legionowo
    • bez doświadczenia
    • Murena Trade sp.zo.o , producent farmaceutyczny obecnie poszukuje energicznej dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko biurowe: Office managera

      Do obowiązku związanych ze stanowiskiem należą będą między innymi:

      • kontakt z dostawcami,
      • kontrola pracy magazynu, logistyki i transportu.

      Wymagania

      • dyspozycyjność od poniedziłku do piatku w godzinach 8-16

      Oferujemy

      • zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia służbowe w tym auto.

      Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV w odpowiedzi na ogłoszenie

Pracodawcy w Warszawie