DOM SND Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

DOM SND sp. z o.o. praca

Wrocław

Witaj w Domu SND, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością w sercu Wrocławia. Nasza firma, zlokalizowana przy ulicy Św. Marcina, to nie tylko miejsce noclegowe, ale przede wszystkim przestrzeń, gdzie każdy gość może poczuć się jak część wielowiekowej historii Grodziska Piastów Śląskich.

Nasza oferta to nie tylko komfortowe noclegi, ale również możliwość organizacji konferencji w miejscu, które tętni życiem, a jednocześnie pozwala na chwilę wytchnienia w naszym zacisznym ogrodzie, wolnym od miejskiego zgiełku. Rozumiemy, że podróż to także odkrywanie, dlatego zapewniamy kontakt z najlepszymi przewodnikami miejskimi, którzy odkryją przed Tobą sekrety Wrocławia.

Jesteśmy dumni z naszej lokalizacji – Grodzisko Piastów Śląskich to miejsce o niezwykłym znaczeniu historycznym, które dodaje uroku każdemu pobytowi. To właśnie tutaj możesz wypocząć w otoczeniu natury, jednocześnie będąc blisko pulsującego życiem centrum miasta.

Nasze zaangażowanie w jakość usług zostało dostrzeżone i docenione przez Polski Fundusz Rozwoju, który wsparł nas w ramach programu Tarcza Finansowa PFR 2.0. To dla nas znak, że idziemy we właściwym kierunku, stale dążąc do doskonałości.

W Domu SND każdy szczegół ma znaczenie – od wygodnych i przestronnych pokoi, po profesjonalną obsługę, która zawsze służy pomocą. Naszym celem jest zapewnienie niezapomnianych wrażeń i komfortu, który sprawi, że będziesz chciał do nas wrócić.

Zapraszamy do Domu SND – miejsca, gdzie każdy gość jest traktowany jak część naszej historii. Odkryj z nami Wrocław i doświadcz wyjątkowej atmosfery, którą tworzymy z myślą o Tobie.

DOM SND Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy DOM SND Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOM SND Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DOM SND Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Kraków
  4. Blachownia
  5. Pruszków

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca DOM SND Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kucharz/praca od zaraz

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Poszukujemy osoby do przygotowywania i wydawania śniadań dla gości i pieczenia podstawowych ciast do kawiarenki w obiekcie turystyczno - pielgrzymkowym na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu posadowionym na ruinach pierwszego Piastowskiego Zamku Książęcego z XIII w.

      ZACHĘCAMY DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ:

      Zakres obowiązków

      - Przygotowywanie i wydawanie śniadań gościom zgodnie ze standardami firmy, a także sprzątanie po śniadaniach;

      - Pieczenie ciast do kawiarenki takich, jak: jabłecznik, sernik, orzechowiec, miodownik, malinowa chmurka, ciasto grysikowe, itp.;

      - Przygotowywanie listy zakupów;

      - Dbanie o produkty oraz o powierzony sprzęt;

      - Utrzymywanie czystości w kuchni i jadalni;

      - Przestrzeganie higieny miejsca pracy;

      - Przestrzeganie i prowadzenie systemu HACCP;

      - Przestrzeganie przepisów BHP.

      Wymagania

      - Doświadczenie w przygotowywaniu śniadań i w pieczeniu ciast;

      - Doświadczenie w obsłudze maszyn kuchennych, itd.;

      - Umiejętność współpracy w zespole;

      - Dobra organizacja czasu pracy oraz zdolność perspektywicznego myślenia;

      - Otwartość na uczenie się, zdobywanie nowych umiejętności i dzielenie się wiedzą;

      - Pracowitość, dyspozycyjność, punktualność, komunikatywność;

      - Zaangażowanie w pracę i rozwój firmy;

      - Praktyczna znajomość systemu HACCP;

      - Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

      Oferujemy

      - Pełny etat od zaraz;

      - Rozpoczęcie pracy na umowę zlecenie a następnie przejście na umowę o pracę;

      - Wynagrodzenie do uzgodnienia - najniższa stawka 24 zł/godz. w zależności od posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia;

      - Równoważny czas pracy zasadniczo od 6:15 do 14:15;

      - Wynagrodzenie wypłacane terminowo;

      - Rozmowę na temat oferowanej pracy w siedzibie firmy.

Pracodawcy w Wrocławiu