Czy to Twoja firma?

Kateryna Burlachenko praca

Warszawa

Jesteśmy Maturium! Międzynarodową kompanią, która czwarty rok z rzędu sprawia, że edukacja może być ekskluzywna, ciekawa i zachwycająca. W tym czasie przygotowaliśmy do egzaminów wstępnych ponad 20 000 absolwentów i obecnie wchodzimy na polski rynek.

Naszym celem jest podniesienie poziomu edukacji w Polsce i zmiana nastawienia do niej ludzi. Dbamy o to, aby każdy z naszych klientów nie tylko wzbogacił zasób wiedzy, ale również pozostał z przyjemnymi wspomnieniami. Ciągle generujemy nowe pomysły i wdrażamy innowacyjne podejście do edukacji.

Oferty pracy Kateryna Burlachenko

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kateryna Burlachenko

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kateryna Burlachenko

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Kateryna Burlachenko
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Kraków
  4. Poznań
  5. Katowice
  6. Gdańsk
  7. Szczecin
  8. Bydgoszcz
  9. Łódź
  10. Bytom

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Kateryna Burlachenko - oferty archiwalne

  • Nauczyciel matematyki

    • 6 000-6 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Do zespołu Maturium poszukujemy inicjatywnego, komunikatywnego, kreatywnego, systematycznego i zmotywowanego nauczyciela o wysokiej kulturze zachowania, który wie, jak nauczyć na 100%!

      Zakres obowiązków

      • przygotowanie uczniów do egzaminów maturalnych poprzez kursy webinarowe na edukacyjnej platformie cyfrowej

      • tworzenie materiałów (programy autorskie, notatki lekcyjne, testy itp.)

      • prowadzenie webinarów przez YouTube

      • codzienne zarządzanie portalami społecznościowymi (Instagram) pod wsparciem SMM

      • regularna komunikacja z uczniami poprzez komunikatory

      Wymagania

      • doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów maturalnych

      • nowoczesne podejście do pracy z uczniami

      • bardzo dobre opanowanie materiału faktycznego oraz kreatywna prezentacja

      • mile widziana znajomość zarządzania profilem na Instagramie (minimalna znajomość wizualizacji, tworzenia relacji i edycji filmików)

      Oferujemy

      • pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole oraz możliwość osobistego rozwoju

      • wsparcie kuratora oświaty i managera SMM

      • elastyczne godziny pracy (zarządzanie portalami społecznościowymi, opracowywanie materiałów, komunikacja ze studentami)

      • atrakcyjne wynagrodzenie – wzrost wynagrodzenia proporcjonalny do Twojego zaangażowania w kompanii

  • Nauczyciel języka polskiego (online)

    • 4 000-6 000 zł / mies.
    • pełny etat

      • codzienne zarządzanie portalami społecznościowymi (TikTok, Instagram) pod wsparciem SMM

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Warszawie