Czy to Twoja firma?

STEFANIA SOZAŃSKA DOLNOŚLĄSKIE BIURO INKASSO praca

Wrocław

Od początku nowego tysiąclecia, STEFANIA SOZAŃSKA DOLNOŚLĄSKIE BIURO INKASSO z dumą służy mieszkańcom Wrocławia i okolic swoją wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie rachunkowości. Nasza historia zaczyna się 31 grudnia 2000 roku, kiedy to postanowiliśmy otworzyć drzwi naszego biura przy ulicy Hugona Kołłątaja 16/3, aby wspierać lokalne przedsiębiorstwa oraz indywidualnych klientów w rozwiązywaniu ich finansowych zagadek.

Zdajemy sobie sprawę, że świat finansów może być skomplikowany i pełen wyzwań, dlatego w naszej pracy kierujemy się przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego klienta. Rozumiemy, że każdy przypadek jest wyjątkowy, a nasze usługi księgowe są dostosowane do specyficznych potrzeb i wymagań, z którymi przychodzą do nas nasi klienci.

Jesteśmy dumni z tego, że przez lata naszej działalności zyskaliśmy zaufanie wielu klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm, dokładność i konkurencyjność naszych usług. Choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy szeregiem certyfikatów, to nasza pozycja na rynku lokalnym jest silna dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy.

W naszym biurze rachunkowym każda liczba ma swoje miejsce, a każdy dokument jest traktowany z należytą starannością. Pragniemy, aby nasi klienci czuli się pewnie i bezpiecznie, powierzając nam swoje finanse, a my z kolei dajemy z siebie wszystko, aby sprostać tym oczekiwaniom.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy poszukują nie tylko księgowych, ale prawdziwych partnerów w biznesie. Razem możemy stworzyć solidne fundamenty dla Twojej finansowej przyszłości.

STEFANIA SOZAŃSKA DOLNOŚLĄSKIE BIURO INKASSO najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy STEFANIA SOZAŃSKA DOLNOŚLĄSKIE BIURO INKASSO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STEFANIA SOZAŃSKA DOLNOŚLĄSKIE BIURO INKASSO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. kalkulacji

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    Wygasa
  • Specjalista ds. zasobów serwisowych

    • praca od zaraz
    Dodana
  • Pracownik Sekretariatu

    AEROKLUB WROCŁAWSKI
    • 4 000-5 500 zł netto / mies. (zal. od umowy)
    • Wrocław
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa STEFANIA SOZAŃSKA DOLNOŚLĄSKIE BIURO INKASSO

Siedziba główna

Praca STEFANIA SOZAŃSKA DOLNOŚLĄSKIE BIURO INKASSO - oferty archiwalne

  • RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA

    STEFANIA SOZAŃSKA DOLNOŚLĄSKIE BIURO INKASSO
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • bez doświadczenia
    • Jesteś stedentem / studentką o wysokiej kulturze osobistej oraz umiejętności komunikacyjne w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji - mamy pracę dla Ciebie.

      Zakres obowiązków

      • bsługa gości hotelu, meldowanie i wymeldowywanie;
      • wystawianie faktur, przyjmowanie płatności
      • reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów
      • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz obsługa rezerwacji spływających drogą elektroniczną
      • utrzymanie czystości stanowiska pracy i hostelu.

      Wymagania

      • znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,
      • umiejętności organizowania czasu pracy,
      • znajomości programu Excel,
      • wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności komunikacyjne w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji
      • dyspozycyjności (praca w systemie zmianowym , również w weekendy i święta)

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
      • zdobycie ciekawych doświadczeń
      • przyjazną atmosferę oraz pracę w zgranym zespole
      • elastyczny grafik pracy, dostosowany do zajęć na uczelni

Pracodawcy w Wrocławiu