CB MED Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Elżbieta Magnowska

Czy to Twoja firma?

Centrum Diagnostyki i Terapii NeuroProgres praca

Wrocław

Wrocławskie Centrum Diagnostyki i Terapii NeuroProgres (dawne Centrum Balans Elżbieta Magnowska) poszukuje osób do współpracy w zakresie diagnozy oraz psychoterapii. Specjalizujemy się przede wszystkim w diagnozowaniu spektrum autyzmu u dzieci i dorosłych.

CB MED Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Elżbieta Magnowska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psycholog Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy CB MED Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Elżbieta Magnowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CB MED Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Elżbieta Magnowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CB MED Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Elżbieta Magnowska

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Warszawa
  4. Bydgoszcz
  5. Zabrze
  6. Oleśnica
  7. Jelenia Góra
  8. Zgorzelec
  9. Bolesławiec
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca CB MED Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Elżbieta Magnowska - oferty archiwalne

  • Psycholog / Psychoterapeuta

    Centrum Diagnostyki i Terapii NeuroProgres
    • Wrocław
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      - praca zarówno z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi

      - diagnoza osób z podejrzeniem spektrum autyzmu, z wykorzystaniem badań kierunkowych, np. ADOS2, PEPR

      - diagnoza, terapia, leczenie ADHD

      - terapia dla osób zdiagnozowanych oraz wsparcie dla ich rodzin

      - psychoterapia indywidualna - terapia grupowa i grupy TUS

      - diagnoza ogólnopsychologiczna

      Wymagania

      - doświadczenie, w jednym lub więcej obszarów naszego działania

      - wykształcenie kierunkowe

      Oferujemy

      Osobom zainteresowanym współpracą w którymkolwiek z tych obszarów oferujemy:

      - pracę w otwartym i komunikatywnym zespole specjalistów z dużym doświadczeniem klinicznym

      - konkurencyjne wynagrodzenie

      - stałą współpracę z lekarzem i innymi specjalistami

      - możliwości rozwoju

      - odpowiednie przeszkolenie z metodyki naszych badań

      - dostęp do profesjonalnych testów

      - elastyczne godziny pracy

      - kompleksową obsługę recepcji

      Jesteśmy zainteresowani współpracą w formacie B2B, ale nie wykluczamy też zawarcia innego rodzaju umowy.

Pracodawcy w Wrocławiu