Pomorskie Centrum Mięsne K&K

Czy to Twoja firma?

Pomorskie Centrum Mięsne K&K praca

Gdańsk

jest największym dystrybutorem mięsa i wędlin na Pomorzu.
Na rynku jesteśmy obecni od 20 lat. Posiadamy ogólnopolski zasięg wspierany oddziałami dystrybucyjnymi i silnym zespołem sprzedaży.
Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, a w naszej ofercie znajdują się asortymenty wiodących producentów w branży,
co umożliwia nam kompleksową obsługę szerokich grup konsumenckich.
Dzięki temu jesteśmy wiarygodnym partnerem handlowym dla kilkudziesięciu tysięcy Klientów rocznie.

Oferty pracy Pomorskie Centrum Mięsne K&K

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pomorskie Centrum Mięsne K&K

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Księgowy

    ANTHEA sp. z o.o.
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Wygasa

Mapa Pomorskie Centrum Mięsne K&K

Siedziba główna

Oddział Pruszcz Gdański

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Pruszcz Gdański

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Pomorskie Centrum Mięsne K&K - oferty archiwalne

  • Główna Księgowa

    • Gdańsk
    • pełny etat

      Zakres obowiązków

      • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości,
      • Przygotowywanie sprawozdań finansowych,
      • Kalkulacja CIT i podatku odroczonego, znajomość przepisów podatku u źródła,
      • Sporządzanie sprawozdania z przepływu środków pieniężnych,
      • Rozliczenie produkcji,
      • Ewidencja środków trwałych,
      • Znajomość przepisów dotyczących ewidencji księgowej faktoringu,
      • Współpraca z instytucjami podatkowymi, doradcami podatkowymi, audytorami.

      Wymagania

      • Minimum 5 lat doświadczenia jako: samodzielna księgowa/y, z-ca głównej księgowej/ego lub główna księgowa/y;
      • Terminowość, rzetelność, umiejętność pracy pod presją czasu,
      • Biegła znajomość MS Office (szczególnie Excel),
      • Dobra organizacja pracy.

      Mile widziane

      • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,
      • Znajomość systemu Optima, Symfonia,
      • Wykształcenie wyższe (kierunek: finanse, rachunkowość),
      • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem.

      Oferujemy

      • Umowę o pracę bądź kontrakt B2B
      • Możliwość rozwoju zawodowego
      • Szkolenia wewnętrzne
      • Praca w stabilnej firmie z kilkudziesięcioletnią tradycją
      • Pracę w dogodnej lokalizacji - Gdańsk, ul. Knyszyńska
      • Benefity:

        · Prywatna opieka medyczna

        · Ubezpieczenie na życie

Pracodawcy w Gdańsku