Czy to Twoja firma?

EL.ADMAR Adam Boćkowski praca

Warszawa

Witaj, jestem EL.ADMAR Adam Boćkowski, Twoim zaufanym partnerem w świecie elektroinstalacji i szeroko pojętych usług budowlanych. Od 2009 roku, z sercem w Warszawie, tworzę historię firmy, która dziś jest synonimem rzetelności i profesjonalizmu w branży.

Moja działalność rozpoczęła się od pasji do elektryki i chęci dostarczania usług najwyższej jakości. Z czasem, moje usługi rozszerzyły się o produkcję konstrukcji metalowych, obróbkę metali oraz kompleksowe naprawy i konserwacje urządzeń elektrycznych. Jestem dumny, że mogę oferować także wsparcie w realizacji projektów budowlanych, od fundamentów aż po dach, dbając o każdy szczegół.

W mojej ofercie znajdziesz nie tylko specjalistyczne roboty budowlane, ale również sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów niezbędnych do realizacji Twoich projektów. Rozumiem, jak ważny jest czas i logistyka, dlatego wychodzę naprzeciw potrzebom rynku, oferując transport drogowy towarów oraz usługi pocztowe i kurierskie.

Jako firma zlokalizowana w sercu Polski, Warszawie, jestem blisko moich klientów i ich potrzeb. Zawsze stawiam na otwartą komunikację i dostosowuję swoje usługi do indywidualnych wymagań. Moje wieloletnie doświadczenie pozwala mi na realizację nawet najbardziej złożonych zadań z zachowaniem najwyższych standardów.

Choć nie mogę się pochwalić międzynarodową obecnością czy certyfikatami, moje zaangażowanie w każdy projekt i dbałość o szczegóły są gwarancją satysfakcji. Dążę do tego, aby moje usługi były nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne, bo wiem, że to, co robimy, ma znaczenie nie tylko dziś, ale i na lata.

Zapraszam Cię do współpracy, abyś mógł przekonać się, jak moje umiejętności i doświadczenie mogą służyć realizacji Twoich celów. Razem możemy stworzyć coś trwałego – niech nasza współpraca będzie początkiem pięknej historii.

EL.ADMAR Adam Boćkowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromonter Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy EL.ADMAR Adam Boćkowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EL.ADMAR Adam Boćkowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter elektryk

    Adal sp. z o.o.
    • Czosnów
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • ELEKTROMONTER SZAF STEROWNICZYCH / ROZDZIELCZYCH

    Techvisie B.V.
    • 2 300-3 000 € / mies.
    • Holandia
    • umowa agencyjna
    • rekrutacja zdalna
    Polecana
    Dodana
  • ELEKTROMONTER

    • Holandia
    Polecana
    Dodana

Mapa EL.ADMAR Adam Boćkowski

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
EL.ADMAR Adam Boćkowski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Lublin
  4. Myszków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca EL.ADMAR Adam Boćkowski - oferty archiwalne

  • Elektromonter

    • Warszawa
    • pełny etat
    • Zatrudnię pracownika na stanowisko elektromontera.

      Zakres obowiązków

      Montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych na różnych obiektach.

      Wymagania

      Od przyszłych pracowników oczekuję zaangażowania w powierzone zadania, chęci do pracy, prawo jazdy kategoriI B, umiejętości pracy w zespole, chęci poszerzania swoich umiejętości, systematycznego przychodzenia do pracy.

      Oferujemy

      Zapewniamy pracę w miłej, koleżeńskiej atmosferze. Stałą pracę na pełen etat. Wynagrodzenie na czas. Możliwość rozwoju.

Pracodawcy w Warszawie