Ace Call

Czy to Twoja firma?

Ace Call praca

Warszawa
Ace Call Spółka Akcyjna, z siedzibą w Warszawie, to uznany lider w branży usług wspierających biznes, z naciskiem na innowacyjne rozwiązania call center. Od momentu założenia w 2008 roku, firma nieustannie rozwija swoje kompetencje, oferując szeroki wachlarz usług, w tym zarządzanie rezerwacjami, wsparcie techniczne, telemarketing, usługi wirtualnego asystenta, badania rynku oraz wsparcie helpdeskowe. Wykorzystując zaawansowaną technologię, w tym analizę głosu i systemy oparte na sztucznej inteligencji, Ace Call wyznacza nowe standardy w obsłudze klienta, zapewniając efektywną i inteligentną komunikację. Z kapitałem zakładowym wynoszącym ponad 5 milionów złotych, firma demonstruje swoją finansową solidność i zdolność do długoterminowego rozwoju. Dzięki globalnemu zasięgowi, Ace Call wspiera również przedsiębiorstwa w ekspansji międzynarodowej, oferując nie tylko przestrzeń biurową, ale i dostęp do sieci inwestorów oraz szkolenia z zakresu pozyskiwania inwestycji transnarodowych. Wszystko to sprawia, że Ace Call jest nie tylko dostawcą usług, ale strategicznym partnerem dla biznesów dążących do doskonałości operacyjnej.
Ace Call najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierownik Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Ace Call

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ace Call

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ace Call

Oddział Warszawa

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Ace Call
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Poznań
  4. Koziegłowy
  5. Kraków
  6. Plonsk
  7. Walbrzych
  8. Wrocław
  9. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Ace Call - oferty archiwalne

  • Kierownik Działu Sprzedaży

    Ace Call
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Obecnie aktywnie się rozwijamy i rekrutujemy zespół, dlatego mamy wakat na stanowisko „Kierownik Działu Sprzedaży ze znajomością języka polskiego”.

      Nasza firma zatrudnia najlepszych handlowców w językach ojczystych.

      Starannie dobieramy każdego kandydata, ponieważ naszym celem jest wysoka jakość i maksymalna wydajność naszych pracowników. Nieustannie doskonalimy nasz profesjonalizm i zapraszamy do rozwoju razem z nami.

      Zakres obowiązków

      • Dbanie o realizację zaplanowanych celów sprzedażowych dla Twojej grupy;

      • Analizowanie wskaźników operacyjnych i finansowych dla grupy, jak i indywidualnie dla operatorów;

      • Dostarczanie codziennych raportów na temat wyników grupy;

      • Kontrolowanie i rozdzielanie obowiązków podległym pracownikom;

      • Prowadzenie harmonogramów zmian i kart czasu pracy.

      • Analizowanie jakości pracy i materiałów reklamowych.

      Wymagania

      • Doświadczenie w organizowaniu i efektywnym zarządzaniu grupą operatorów;

      • Biegła znajomością języka polskiego OBOWIĄZKOWE!;

      • Umiejętność pracy w środowisku wielozadaniowym;

      • Umiejętność analizy wydajności operacyjnej i wykorzystania uzyskanych danych w pracy;

      • Rozwinięte umiejętności przywódcze i zarządcze;

      • Biegła znajomość MS Office, Excel.

      Oferujemy

      • Konkurencyjne wynagrodzenie;

      • Stała pensja + plus premia % (tzw.KPI Key Performans Indicators);

      • Tryb pracy 5/2 (dyspozycyjność);

      • Stabilna wypłata 2 razy w miesiącu;

      • Fajny system nagród;

  • Vertriebsleiter mit Deutschkenntnissen

    Ace Call
    • Warszawa
    • Ace CaII ist eines der größten internationalen Callcenter!

      Aufgrund des Wachstums unseres Teams suchen wir:

      Your responsibilities

      • Bezahlte Schulung
      • Einzelarbeit mit Trainer
      • Ständiger Zustrom eingehender Kundenanrufe
      • Flexibler Stundenplan
      • Wöchentliche Zahlungen
      • Möglichkeit zur beruflichen Weiterentwicklung
      • Sämtliche Arbeiten werden komplett remote erledigt.

      Our requirements

      • Erfahrung im Vertrieb und Kundenservice (nicht unbedingt erforderlich, aber ein Plus)
      • Positive Haltung im Umgang mit Menschen;
      • Die Fähigkeit zu überzeugen;
      • Persönliche Weiterentwicklung lernen und anstreben;

      We offer

      • Kommunizieren Sie mit Kunden gemäß den entwickelten Szenarien;
      • Zusätzliche Verkäufe tätigen, um die durchschnittliche Rechnung zu erhöhen (Gewichtsabnahme, Gesundheits- und Schönheitsprodukte usw.);
      • Arbeiten Sie in einem CRM-System.
      • Schlüsselfertigkeiten:
      • Deutschniveau mindestens C1
      • Kundenorientierung

      Wir warten auf Ihr Feedback! Auf Wiedersehen!

Pracodawcy w Warszawie