Czy to Twoja firma?

JET PRINTER praca

Warszawa

Od ponad dwóch dekad Jet-printer jest synonimem innowacji i jakości w branży drukarskiej. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 2001 roku, z misją dostarczania najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych dla urządzeń drukujących. Nasza marka Laser Experts szybko zdobyła uznanie na rynku, stając się symbolem niezawodności i doskonałości.

Jesteśmy dumni z naszej siedziby we Wrocławiu oraz działu handlowego i serwisu w Warszawie, które stanowią serce naszej operacyjnej doskonałości. Nasza oferta to nie tylko szeroka gama materiałów oryginalnych, ale również kompatybilne produkty marki Laser Experts, które są gwarancją satysfakcji i spokoju ducha naszych klientów.

Rozumiemy, że świat druku jest złożony, dlatego stawiamy na profesjonalizm i doradztwo. Nasze usługi obejmują nie tylko sprzedaż nowych i używanych urządzeń drukujących, ale również analizę kosztów drukowania, co pozwala naszym klientom na optymalizację wydatków. Dodatkowo, nasz serwis urządzeń drukujących i faksujących jest zawsze gotowy, by zapewnić wsparcie i utrzymanie ciągłości pracy w każdym biznesie.

W Jet-printer wiemy, że czas to pieniądz. Dlatego zobowiązujemy się do dostarczania tonerów na terenie całego kraju w ciągu 24 godzin, co jest wyrazem naszego zaangażowania w potrzeby klientów. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników jest zawsze gotowa, by sprostać wyzwaniom i dostarczyć rozwiązania, które przekraczają oczekiwania.

Nasza konkurencyjna przewaga wynika z unikalnego połączenia produkcji z serwisem, co pozwala nam nie tylko na dostarczanie produktów najwyższej jakości, ale również na obniżanie kosztów wydruku dla naszych klientów. To właśnie ta zdolność do dostosowania się do potrzeb rynku i ciągłego doskonalenia naszych usług sprawia, że Jet-printer jest liderem w swojej kategorii.

Jesteśmy Jet-printer – Twoim partnerem w świecie druku, który zawsze stawia na jakość, innowację i niezawodność. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się korzyściami płynącymi z naszych produktów i usług. Razem możemy więcej.

JET PRINTER SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media produkcja / przemysł sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy JET PRINTER SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JET PRINTER SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Spotkania integracyjne

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa JET PRINTER SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

JET PRINTER SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
JET PRINTER SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca JET PRINTER SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Młodszy Specjalista ds. Zakupów

    JET PRINTER
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Firma Jet-printer od 2001 roku specjalizuje się w produkcji i sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Obok szerokiej gamy materiałów oryginalnych posiadamy również kompatybilne materiały marki Laser Experts, której jesteśmy producentem.

      Zakres obowiązków

      • bieżące prowadzenie procesów zakupowych,
      • poszukiwanie substytutów oraz identyfikacja potencjalnych nowych źródeł dostaw,
      • administrowanie bazą produktów,
      • przygotowywanie zapytań zakupowych,
      • prowadzenie efektywnych negocjacji,
      • przygotowywanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją,
      • przestrzeganie terminowości realizacji zamówień.

      Wymagania

      • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe w kierunku logistyki,
      • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku w dziale zakupów,
      • łatwość w nawiązywaniu, budowaniu i utrzymywaniu relacji z dostawcami,
      • swoboda w posługiwaniu się programami z pakietu MS Office,
      • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
      • umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz analityczne,
      • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

      Oferujemy

      • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce oraz B2B,
      • Możliwość rozwoju zawodowego,
      • Szkolenia,
      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • Kawa/herbata,
      • Spotkania integracyjne,
      • Imprezy integracyjne,
      • Parking dla pracowników,
  • Pracownik produkcji - Montażysta

    JET PRINTER
    • Warszawa

      • Montaż podzespołów

      • Pakowanie produktów

      • Obsługa narzędzi

      • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
      • Dbanie o rozwój własny i całego zespołu,

      • Szkolenie mniej doświadczonych członków zespołu

      Wymagania

      • Zdolności manualne i techniczne

      • Dobra organizacja pracy, sumienność i zaangażowanie

      • Bez doświadczenia

      • Umiejętność pracy w zespole

      • Dyspozycyjność

      • Wysoka motywacja do pracy

      Oferujemy

      • Parking dla pracowników

Pracodawcy w Warszawie