Czy to Twoja firma?

Clever Tax sp. z o.o. praca

Warszawa

Witaj! Jesteśmy Clever Tax – Twoim zaufanym partnerem w świecie księgowości. Nasza historia zaczęła się w Warszawie, kiedy to 10 stycznia 2018 roku, Julia Alicja Dybkowska postanowiła zrealizować swoje marzenie o stworzeniu miejsca, gdzie każdy przedsiębiorca znajdzie wsparcie i porozumienie w labiryncie finansów i podatków.

Specjalizujemy się w profesjonalnych usługach księgowo-kadrowych, które są naszą pasją i codziennością. Z dumą oferujemy kompleksową obsługę dla szerokiej gamy podmiotów gospodarczych, od spółek cywilnych, przez jawne i partnerskie, aż po spółki prawa handlowego. Nasze usługi obejmują prowadzenie ksiąg handlowych, działalności gospodarczych, w tym jednoosobowych, a także Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, ryczałtu i Karty Podatkowej. Zajmujemy się również rozliczaniem najmu prywatnego, sporządzaniem sprawozdań podatkowych, prowadzeniem rejestru VAT oraz Jednolitego Pliku Kontrolnego.

Nasz zespół, choć niewielki – liczący od 2 do 10 osób – jest wielki duchem i kompetencjami. Każdego dnia wkładamy całe nasze serce w to, co robimy, stale podnosząc nasze kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach branżowych. To pozwala nam być na bieżąco z najnowszymi przepisami i najlepszymi praktykami, co przekłada się na jakość i precyzję naszych usług.

W Clever Tax rozumiemy, że zaufanie to fundament każdej relacji biznesowej. Dlatego też, każdego dnia, budujemy je na solidnych podstawach rzetelności, profesjonalizmu i empatii. Jesteśmy tu, aby wsłuchać się w Twoje potrzeby i dostarczyć rozwiązania, które pomogą Twojej firmie rosnąć i rozwijać się bez obaw o aspekty finansowe.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, to zapewniamy, że w Clever Tax stawiamy na transparentność i otwartość. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z niecierpliwością oczekujemy na możliwość podzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem z Tobą.

Poznajmy się bliżej i sprawdź, jak możemy wspólnie osiągnąć sukces w świecie biznesu. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z Clever Tax – Twoim przewodnikiem po świecie finansów i podatków.

Clever Tax Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Clever Tax Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Clever Tax Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa Clever Tax Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Clever Tax Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Clever Tax Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Samodzielny księgowy/a

    • 6 500-10 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jesteś księgową/księgowym? Chcesz rozwijać swoje umiejętności i stać się częścią zespołu?

      Biuro rachunkowe Clever Tax mieszczące się na warszawskiej Pradze Południe zaprasza do aplikowania na stanowisko:

      Samodzielnej/samodzielnego Księgowej/Księgowego

      Zakres obowiązków

      • Prowadzenie ksiąg rachunkowych, handlowych,

      • Prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ryczałt,

      • Przygotowywanie sprawozdań finansowych,

      • Praca głównie w środowisku Comarch ERP Optima.

      Wymagania

      • Wykształcenie kierunkowe (odpowiednie będą studia podyplomowe lub kursy księgowe),

      • Mile widziane doświadczenie w pracy z programem ERP Optima,

      • Doświadczenie w kontaktach z urzędami skarbowymi, ZUS i innymi instytucjami,

      • Skrupulatność i zaangażowanie w powierzone zadania,

      • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych oraz analitycznego myślenia,

      • Umiejętność efektywnej pracy w zespole,

      • Mile widziane doświadczenie pracy w biurze rachunkowym.

      Oferujemy

      • Stałą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,

      • Współpraca w oparciu o umowę o pracę/B2B,

      • Stałe szkolenia i możliwości awansu,

      • Elastyczne godziny pracy,

      • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,

      • Pracę w przestronnym i komfortowym biurze na Pradze Południe.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania

      Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

      "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danyc

Pracodawcy w Warszawie