Big City Broker Warszawa Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Big City Broker Warszawa sp. z o.o. praca

Warszawa

W samym sercu Lublina, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, Big City Broker wyznacza standardy w branży nieruchomości. Jesteśmy dumni, że możemy być uznawani za wiodące biuro nieruchomości w naszym pięknym mieście, a nasza pasja i zaangażowanie w to, co robimy, są odczuwalne na każdym kroku.

Założycielami i siłą napędową naszej firmy są Kamil Janas i Grzegorz Flis, którzy swą wizję doskonałego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przekuli w rzeczywistość. Nasz zespół to 15 wyjątkowych osób, w tym doświadczeni doradcy, architekt, grafik i marketingowiec, którzy każdego dnia wspólnie pracują nad tym, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.

W Big City Broker rozumiemy, że zakup nieruchomości to jedna z najważniejszych decyzji w życiu naszych klientów. Dlatego stawiamy na innowacje, wykorzystując nowoczesne technologie takie jak drony, spacery 3D czy wideoprezentacje, aby zapewnić najbardziej kompleksowe i realistyczne doświadczenie. Nasza oferta jest szeroka i różnorodna – od mieszkań i domów, przez działki i lokale, aż po hale oraz zabytkowe kamienice i dwory.

Nasza przewaga konkurencyjna to umiejętność głębokiego zrozumienia projektów deweloperskich i współpraca z deweloperami na każdym etapie inwestycji. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom unikalne możliwości i dostęp do szerokiej gamy inwestycji. Niezależnie od tego, czy jesteś indywidualnym klientem, inwestorem, czy deweloperem, nasze usługi są dostosowane do Twoich potrzeb.

W Big City Broker kluczową wartością jest zadowolenie klienta. Nie skupiamy się wyłącznie na zysku – naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i zrozumieniu potrzeb naszych klientów. Oferujemy nie tylko pośrednictwo w sprzedaży, ale także konsultacje projektowe i kompleksowe strategie marketingowe, które są dopasowane do unikalnych wymagań każdej nieruchomości.

Zapraszamy do doświadczenia różnicy, jaką wnosi Big City Broker. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię na każdym kroku Twojej nieruchomościowej podróży.

Big City Broker Warszawa Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości obsługa klienta / call center

Oferty pracy Big City Broker Warszawa Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Big City Broker Warszawa Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Nowoczesne biuro
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa Big City Broker Warszawa Sp. z o.o.

Siedziba główna

Big City Broker Warszawa Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Big City Broker Warszawa Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Doradca ds. nieruchomości

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Aplikuj

    • Warszawa

      Twój zakres obowiązków

      • pozyskiwanie klientów, spotkania, zawieranie umów pośrednictwa
      • prezentacja nieruchomości zgodnych z preferencjami Klienta
      • pomoc w wyszukaniu najlepszej oferty
      • szacowanie wartości nieruchomości w oparciu o analizę rynku i narzędzia firmowe
      • bieżące monitorowanie ofert na stronach branżowych i w mediach społecznościowych
      • znajomość trendów branżowych i inwestycji
      • konsultacje z Klientem w celu zapewnienia obsługi transakcji
      • prowadzenie negocjacji z Klientami oraz innymi biurami
      • weryfikacja warunków umów

      Czego oczekujemy

      • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji i otwartość na nowe rozwiąania
      • umiejętność pracy w zespole
      • łatwość nawiązywania kontaktów z Klientem
      • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
      • wysoka kultura osobista
      • przedsiębiorcze podejście
      • odpowiedzialność za wyznaczone cele i ich realizację
      • umiejętności organizacyjne
      • pozytywna energia, entuzjazm we współpracy z Klientem
      • mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości lub sprzedaży bezpośredniej

      Co oferujemy

      • na start podstawę + prowizja (okres wdrożenia przez 3 miesiące)
      • wysokie zarobki w systemie prowizyjnym (po okresie próbnym)
      • premię roczną za wyniki
      • szkolenia branżowe wewnętrzne oraz zewnętrzne
      • eventy firmowe
      • niezbędne narzędzia pracy: stanowisko pracy, laptop, telefon, sprzęt fotograficzny
      • elastyczny cxas pracy (praca w systemie zadaniowym z ukierunkowaniem na cel)
      • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
      • pełne wdrożenie i wsparcie mentorsko-coachingowe menadżera oraz zespołu
      • skuteczny marketing wspierający sprzedaż
      • możliwość rozpoczęcia sprzedaży “od zaraz”

Pracodawcy w Warszawie