PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH GROTEX sp. z o.o. praca

Jesteśmy Przedsiębiorstwem Usług Technicznych "GROTEX", zlokalizowanym w sercu dynamicznie rozwijającego się Zabrza. Nasza podróż rozpoczęła się w 2001 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje w branży instalacji systemów teletechnicznych. Nasza specjalność to kompleksowa realizacja projektów związanych z kanalizacją teletechniczną, liniami miedzianymi, światłowodowymi, sieciami elektroenergetycznymi oraz systemami oświetlenia ulicznego.

Jesteśmy dumni z naszego miejsca w rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm, gdzie zajęliśmy prestiżowe 21 miejsce w województwie śląskim. To odzwierciedla naszą determinację w dążeniu do doskonałości oraz potwierdza zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci.

Nasze doświadczenie, wyspecjalizowana kadra i zaawansowany sprzęt to filary, na których opieramy naszą przewagę konkurencyjną. Dzięki nim jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom i dostarczać usługi na najwyższym poziomie. To właśnie nasze zaangażowanie w innowacje i jakość zaowocowało wyróżnieniem w postaci nagrody GAZELE BIZNESU w 2016 roku.

W naszej codziennej pracy kierujemy się pasją do tworzenia niezawodnych i nowoczesnych rozwiązań, które odpowiadają na aktualne i przyszłe potrzeby naszych klientów. Realizujemy projekty i instalacje sieci elektroenergetycznych oraz oświetlenia ulicznego, dbając o każdy, nawet najmniejszy detal.

Zapraszamy do współpracy z nami – Przedsiębiorstwem Usług Technicznych "GROTEX". Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie bezpieczna, funkcjonalna i nowoczesna, a nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu każdego przedsięwzięcia.

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz 135 - Szwecja

    Baltix.se sp. z o.o.
    • Szwecja
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Inżynier serwisu

    RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.
    • Tychy
    Polecana
    Dodana
  • Inżynier Budowy

    Przedsiębiorstwo Budowlane MODULAR Sp. z o.o.
    • Katowice
    Wygasa

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Oddział Zabrze

Oddział Zawiercie

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Zawiercie
  2. Gliwice
  3. Opole
  4. Poreba
  5. Myszków
  6. Jaworzno
  7. Warszawa
  8. Wrocław

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierownik kontraktu - Kierownik robót

    • Zawiercie
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      • prowadzenie, kierowanie i rozliczanie budów w branży elektroenergetycznej
      • prowadzenie kompleksowej dokumentacji wykonywanych robót
      • współpracę z inwestorem, inspektorem nadzoru inwestorskiego, podwykonawcami i dostawcami,
      • zamówienia materiałowe, odbiory projektowe
      • zarządzanie zespołem pracowników
      • Stała weryfikacja postępu prac wykonawczych i ich zgodności z harmonogramem, kontrola jakości wykonanych robót,

      Nasze wymagania

      • wiedza w zakresie instalacji elektrycznych,
      • minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Budowy, Inżyniera budowy
      • wykształcenie średnie techniczne lub wyższego technicznego, mile widziane kierunki takie jak: Elektrotechnika, Elektroenergetyka, Energetyka,
      • zaświadczenie kwalifikacyjne D i E - będą dodatkowym atutem
      • znajomość programów MS Office,
      • umiejętność pracy pod presją czasu,
      • prawo jazdy kat. B,
      • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
      • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w branży instalacji elektrycznych - będą dodatkowym atutem

      To oferujemy

      • narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska
      • pracę w stabilnej firmie
      • udział w projektach na poziomie lokalnym
      • możliwości rozwoju zawodowego
      • pakiet opieki medycznej dla pracowników

      O nas

  • Kierowca krajowy kat. C+E

    • Zabrze

      • Transport materiałów i sprzętu na budowy.
      • Wykonywanie poleceń przełożonego lub brygadzisty.
      • Obsługa podnośników koszowych oraz HDS.
      • Prace ogólnobudowlane – praca w terenie

      • prawa jazdy kat. C+E
      • uprawnienia do obsługi podnośników koszowych i HDS
      • minimum rocznego doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierowca
      • zaświadczenia kwalifikacyjne D i E - będą dodatkowym atutem
      • umiejętności pracy pod presją czasu,
      • dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie

      • umowa o pracę na okres próbny, potem na czas nieokreślony
      • pakiet medyczny dla pracowników
      • świadczenia socjalne

  • Asystent / Asystentka projektanta - branża elektroenergetyczna

    • Zabrze

      • Opracowywanie dokumentacji projektowej (Koncepcja, Projekt Budowlany, Projekt Wykonawczy, kosztorys) w zakresie sieci elektroenergetycznych

      • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu budowy sieci energetycznych, oświetleniowych
      • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie realizacji studiów, kierunek elektrotechnika lub pokrewny
      • znajomość programów AutoCAD, MS Office
      • rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
      • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
      • umiejętność rozwiązywania problemów
      • prawo jazdy kategorii B

      • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
      • Pomoc doświadczonych projektantów
      • Możliwość samorealizacji oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
      • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia.

      Benefity

      • prywatna opieka medyczna
      • dofinansowanie szkoleń i kursów
      • ubezpieczenie na życie
      • brak dress code’u
      • kawa / herbata
      • parking dla pracowników
      • dofinansowanie wypoczynku
      • możliwość uzyskania uprawnień

      O nas