Nickal Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Nickal sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją produktów spożywczych na terenie Polski oraz Unii Europejskiej z ugruntowaną pozycją rynkową od 10 lat. Specjalizujemy się we współpracy z kluczowymi klientami sieciowymi między innymi : Auchan, Carrefour , Netto, Stokrotka ,Frisco, Makro. Aby zapewnić najwyższą jakość współpracy, oferujemy naszym klientom produkty wybierane ze szczególną starannością. Naszą podstawową branżą są produkty z półki nabiałowej oraz rybnej.

Jednak najważniejsi są dla nas ludzie – potrzeby naszego zespołu i oczekiwania klientów kształtują sposób w jaki na co dzień działamy. W naszym zespole przede wszystkim stawiamy na odpowiedzialność, swobodę działania oraz rozwój zawodowy.

Nickal Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy media / pr / reklama / marketing zarządzanie / dyrekcja badania i rozwój logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Nickal Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Nickal Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa Nickal Sp. z o.o.

Siedziba główna

Nickal Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Podkowa Leśna
  4. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Nickal Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • KUPIEC W FMCG ART.SPOŻYWCZE

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Poszukujemy kupców do naszych grup produktowych, którzy będą poszukiwać nowych producentów, dbać o relacje z obecnymi oraz będą mieli realny wpływ na rozwój produktu.

      Zakres obowiązków

        • Efektywne budowanie i rozwijanie relacji z międzynarodowymi producentami i dostawcami na rynku spożywczym

        • Pozyskiwanie nowych producentów i wprowadzanie nowych produktów do oferty

        • Analizowanie ofert, prowadzenie negocjacji, zawieranie umów i porozumień handlowych

        • Stała współpraca w grupach produktowych

        • Monitorowanie i analiza rynku

      Wymagania

        • Znajomość języka rosyjskiego, języka angielskiego na b. dobrym poziomie

        • Doświadczenie na podobnym stanowisku

        • Odpowiedzialność, samodzielność i sumienność w wykonywaniu wyznaczonych zadań

        • Bardzo dobra znajomość Excela

      Oferujemy

        • Pracę pełną wyzwań.

        • Atrakcyjne wynagrodzenie.

        • Niezbędne narzędzia do pracy.

        • Możliwość rozwoju kariery zawodowej.
  • Key Account Manager-branża spożywcza

    • Warszawa
    • Zakres obowiązków

        • Efektywne budowanie i rozwijanie relacji z klientami w kanale nowoczesnym i hurtowym,

        • Realizacja polityki sprzedażowej zgodnej ze strategią firmy oraz podejmowanie działań zwiększających sprzedaż i optymalizujących osiągane wyniki,

        • Pozyskiwanie nowych klientów (sieci, hurtownie na terenie całej Polski),

        • Przygotowywanie krótko i długoterminowych planów rozwoju klientów poprzez wzrost sprzedaży,

        • Przygotowywanie ofert, odbywanie spotkań, prowadzenie negocjacji, zawieranie umów i porozumień handlowych,

        • Udział w planowaniu budżetów promocyjnych oraz ich bieżące kontrolowanie,

        • Monitorowanie i analiza rynku (trendy rynkowe, poziom cen, działania konkurencji.

      Wymagania

        • Min 3-letniego doświadczenia na wyżej wymienionym bądź podobnym stanowisku w branży spożywczej - warunek absolutnie konieczny,

        • Bardzo dobrej, potwierdzonej doświadczeniem, znajomości rynku spożywczego na terenie Polski (mile widziana znajomość branży nabiałowej i rybnej),

        • Doświadczenia we współpracy z centralami firm w rynku nowoczesnym, detalicznym i hurtowym,

        • Gotowości do samodzielnej współpracy z klientami,

        • Dbałości o wizerunek firmy,

        • Dobrych umiejętności obsługi komputera - Excel,

        • Prawa jazdy kat. B,

        • Zaangażowania i samodzielności w realizacji powierzonych zadań.

      Oferujemy

      • Przyjazną atmosferę w pracy opartą na szacunku i wzajemnej życzliwości.
      • Możliwość rozwoju kariery zawodowej

Pracodawcy w Warszawie