Czy to Twoja firma?

P.U.H SERHII LUHOVYI praca

Wrocław

Od momentu naszego debiutu na rynku 1 października 2017 roku, Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Serhii Luhovyi z siedzibą we wspaniałym Wrocławiu, nieustannie dąży do doskonałości w każdej dziedzinie naszej działalności. Jesteśmy dumni z naszej wszechstronności i elastyczności, oferując szeroki wachlarz usług, które obejmują produkcję lodów, specjalistyczne usługi drukarskie, introligatorstwo, a także obróbkę szkła płaskiego. Nasze usługi malarskie i szklarskie dodają koloru i blasku do życia naszych klientów, podczas gdy nasza działalność reklamowa i fotograficzna pomaga im wypromować ich marki w niezapomniany sposób.

Jesteśmy także aktywni w branży edukacyjnej, oferując szkolenia, kursy i konferencje, które są skrojone na miarę potrzeb naszych klientów, pomagając im rozwijać umiejętności i wiedzę niezbędną do osiągnięcia sukcesu w ich dziedzinach. Nasza międzynarodowa licencja na przewóz drogowy rzeczy pozwala nam na rozszerzenie naszego zasięgu poza granice kraju, co świadczy o naszym globalnym podejściu do biznesu.

Posiadamy również uprawnienia i licencje, które są świadectwem naszego zaangażowania w zapewnienie bezpieczeństwa i jakości. Nasze zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego oraz licencja na pośrednictwo w przewozie rzeczy to nie tylko formalności, ale przede wszystkim obietnica, którą składamy naszym klientom – obietnica rzetelności, profesjonalizmu i niezawodności.

W Przedsiębiorstwie Usługowo Handlowym Serhii Luhovyi rozumiemy, że nasza siła tkwi w różnorodności naszych usług i w naszym zaangażowaniu w ich doskonalenie. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze produkty i usługi były synonimem innowacji i wysokiej jakości. Nasze działania są podyktowane pasją do tworzenia, a nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Zapraszamy do współpracy z nami – razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

P.U.H SERHII LUHOVYI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy P.U.H SERHII LUHOVYI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.U.H SERHII LUHOVYI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa P.U.H SERHII LUHOVYI

Siedziba główna

P.U.H SERHII LUHOVYI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
P.U.H SERHII LUHOVYI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Kraków
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała
  5. Gdynia
  6. Góra Kalwaria
  7. Katowice
  8. Lublin
  9. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca P.U.H SERHII LUHOVYI - oferty archiwalne

  • Asystent Kierownika, miasto Wrocław

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Poszukujemy kreatywnego i odpowiedzialnego asystenta kierownika do naszej drukarni, który posiada doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych oraz biegłą znajomość oprogramowania do edycji graficznej. Jeśli interesuje Cię druk, kreatywność i chcesz wnieść swój styl do naszej pracy, serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu.

      Zakres obowiązków

      - Opracowywanie i tworzenie projektów graficznych.

      - Wspieranie kierownika w planowaniu i zarządzaniu projektami związanymi z drukiem i projektowaniem.

      - Przygotowywanie plików do druku i dbanie o ich jakość.

      - Koordynacja z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia wysokiej jakości produkcji.

      Wymagania

      - znajomość edytorów graficznych (preferowana)

      - wiedzę w programie: Rhinoceros

      - Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem do edycji graficznej.

      - Znajomość podstaw technologii druku oraz procesu drukowania.

      - Kreatywne podejście do pracy i umiejętność generowania oryginalnych pomysłów projektowych.

      - Umiejętność efektywnej pracy w zespole.

      - Odpowiedzialność, skrupulatność oraz umiejętność pracy w ograniczonym czasie.

      Oferujemy

      - Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy.

      - Wygodny 5-dniowy grafik pracy w naszym biurze.

      - Możliwość kreatywnego wyrażania siebie oraz profesjonalnego rozwoju w wybranej dziedzinie.

      - Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy.

      - Możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach i współpracy z różnorodnymi klientami.

Pracodawcy w Wrocławiu