Czy to Twoja firma?

Niepubliczne Przedszkole Akademia Pomysłów praca

Kostrzyn

Witajcie w Akademii Pomysłów, naszym niepublicznym przedszkolu, które jest oazą kreatywności i radości dla najmłodszych mieszkańców Kostrzyna. Nasza placówka to miejsce, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, a edukacja przedszkolna przebiega w duchu wszechstronnego rozwoju. Rozwijamy małą i dużą motorykę, przygotowując naszych podopiecznych do adaptacji szkolnej i przyszłych sukcesów w dorosłym życiu.

Zlokalizowane w sercu nowego, spokojnego osiedla domków jednorodzinnych, nasze przedszkole stanowi bezpieczną przystań, gdzie dzieci mogą swobodnie bawić się i uczyć. Kameralne grupy i rodzinną atmosferę cenimy ponad wszystko, bo wierzymy, że to właśnie one sprzyjają budowaniu silnych relacji i poczucia bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo naszych przedszkolaków jest dla nas priorytetem. Dlatego też z dumą spełniamy wszystkie wymogi przeciwpożarowe oraz normy sanepidu dotyczące higieny i żywienia dzieci. Nasz plac zabaw to przestrzeń, gdzie każdy kąt jest zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i zabawie, umożliwiając dzieciom radosne odkrywanie świata przez aktywność fizyczną.

W Akademii Pomysłów każdy dzień to nowa przygoda. Edukacja przedszkolna w naszym wykonaniu to nie tylko nauka i zabawa, ale także budowanie fundamentów dla przyszłych sukcesów naszych wychowanków. W Klubie Malucha najmłodsi mają szansę na rozwijanie swoich talentów i zainteresowań w otoczeniu pełnym wsparcia i zrozumienia.

Jesteśmy przekonani, że nasze przedszkole to miejsce, gdzie dzieciaki mogą być sobą, a ich pomysły są zawsze wysłuchane i doceniane. Zapraszamy do Akademii Pomysłów, gdzie każdy dzień to krok w stronę wielkich odkryć i nieograniczonej wyobraźni.

Niepubliczne Przedszkole Akademia Pomysłów najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Kostrzyn
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Niepubliczne Przedszkole Akademia Pomysłów

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczne Przedszkole Akademia Pomysłów

Firma najczęściej oferuje

  • System premiowy

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa Niepubliczne Przedszkole Akademia Pomysłów

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Niepubliczne Przedszkole Akademia Pomysłów
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Poznań
  3. Kraków
  4. Witkowo
  5. Wrocław
  6. Konin
  7. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Niepubliczne Przedszkole Akademia Pomysłów - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    • Kostrzyn
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Przyjmę do pracy w charakterze nauczyciela wychowania przedszkolnego w przedszkolu. Praca na 3/4 etatu. Wymóg konieczny posiadanie wykształcenia pedagogicznego z edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.

      Zakres obowiązków

      • Opieka nad grupa dzieci
      • Prowadzenie zajęć z podstawy programowej
      • Wspólpraca z innymi pracownikami

      Wymagania

      • Studia pedagogiczne edukacja wczesnoszkolna I przedszkolna

      Oferujemy

      • Stabilna pracę
      • Prace w młodym zespole
      • System premiowania

Pracodawcy w Kostrzynie