Venticore Pro Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Venticore Pro sp. z o.o. praca

Wrocław

Jesteśmy Venticore Pro – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie systemów HVAC. Od kilkudziesięciu lat z powodzeniem tworzymy, instalujemy i serwisujemy przemysłowe urządzenia chłodnicze i wentylacyjne. Nasza historia to pasmo sukcesów i ponad 1000 zrealizowanych projektów na terenie całej Europy, co świadczy o naszym głębokim zaangażowaniu i doświadczeniu.

Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla centrów handlowych, obiektów przemysłowych, biurowców, hoteli, restauracji, hal produkcyjnych, budynków mieszkalnych oraz szpitali. Jesteśmy dumni z tego, że nasze systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne są synonimem innowacji i niezawodności. Wysoka jakość usług, które świadczymy, to efekt wykorzystania najnowocześniejszych technologii oraz profesjonalnego sprzętu montażowego.

Nasza międzynarodowa obecność obejmuje projekty w Polsce, Czechach, Austrii, Rumunii i wielu innych krajach europejskich. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Nasza wielojęzyczna kadra biurowa i doświadczona kadra techniczna i serwisowa są zawsze gotowe zapewnić profesjonalne wsparcie techniczne.

Przez lata zdobyliśmy zaufanie naszych klientów, realizując zaawansowane i wymagające projekty z gwarancją zadowolenia. Nasza konkurencyjna przewaga to nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale również ciągłe poszukiwanie nowych, jeszcze lepszych rozwiązań, które odpowiadają na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku.

W Venticore Pro zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, bo wiemy, że tylko dzięki temu możemy dostarczać produkty i usługi, które naprawdę robią różnicę. Zapraszamy do współpracy – razem stworzymy przestrzeń, w której każdy oddech będzie czystą przyjemnością.

Venticore Pro Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Venticore Pro Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Venticore Pro Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa Venticore Pro Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Poznań
  4. Kościan
  5. Pruszków
  6. Szczecin
  7. Bielsko-Biała
  8. Głogów
  9. Toruń
  10. Swiecie

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Venticore Pro Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Brygadę 2/3 osobową do wykonania instalacji wentylacyjnych.

    • 8 000-16 000 zł / mies.
    • Wrocław
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Firma branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej poszukuje doświadczonych brygad monterskich 2/3 osobowych do montażu instalacji wentylacyjnych.

      Zakres obowiązków

      • Montaż instalacji wentylacyjnych na podstawie powierzonych projektów i materiałów
      • Koordynację pracy na budowach
      • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych
      • Kontakt z działem technicznym firmy
      • Organizację czasu pracy, aby zakończyć zlecenie w terminie

      Wymagania

      • Doświadczenia w montażu instalacji wentylacyjnych
      • Chęci do pracy
      • Obsługi elektronarzędzi
      • Pracowitości, uczciwości, lojalności
      • Gotowości do wyjazdów służbowych i delegacji na terenie Polski
      • Mile widziana Działalność Gospodarcza
      • Prawo Jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Stabilną, ciągłą pracę u sprawdzonych Inwestorów
      • Samochód służbowy
      • Wysokie wynagrodzenie od 8.000 do 16.000 zł netto / osoba
      • Noclegi
      • Przejazdy
      • Wszystkie niezbędne do pracy narzędzia

Pracodawcy w Wrocławiu