Moments Medica Spa Daria Pawłowska i Katarzyna Gliwka - Żbikowska spółka cywilna

Czy to Twoja firma?

Moments Medica Spa Daria Pawłowska i Katarzyna Gliwka - Żbikowska s.c. praca

Gdańsk

Moments Medica Spa od prawie 10 lat prężnie rozwija się na rynku Trójmiasta.
Oferujemy usługi z zakresu kosmetyki białej, wellness&spa, masażu, kosmetyki ciała, a także medycyny estetycznej.

Moments Medica Spa Daria Pawłowska i Katarzyna Gliwka - Żbikowska spółka cywilna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Moments Medica Spa Daria Pawłowska i Katarzyna Gliwka - Żbikowska spółka cywilna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Moments Medica Spa Daria Pawłowska i Katarzyna Gliwka - Żbikowska spółka cywilna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Moments Medica Spa Daria Pawłowska i Katarzyna Gliwka - Żbikowska spółka cywilna

Siedziba główna

Moments Medica Spa Daria Pawłowska i Katarzyna Gliwka - Żbikowska spółka cywilna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Wrocław
  4. Łódź
  5. Lublin
  6. Pruszków
  7. Tczew
  8. Toruń

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Moments Medica Spa Daria Pawłowska i Katarzyna Gliwka - Żbikowska spółka cywilna - oferty archiwalne

  • Masażysta / Masażystka

    • 4 000-8 000 zł / mies.
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Poszukujemy masażystki, najchętniej z wykształceniem fizjoterapeutycznym (ale nie jest to warunek konieczny), która dołączy do młodego zespołu terapeutek w Moments Medica Spa na Morenie.

      Oferujemy nie tylko rozwój w prestiżowym miejscu, ale samorealizację i przyjazne twarze zawsze gotowe na nowe wyzwania i prace ze wspaniałymi klientami.

      • Mile widziane doświadczenie z zakresu modelowania sylwetki, masażu balijskiego, ajurwedyjskiego oraz japońskiego masażu twarzy Kobido.

      Zakres obowiązków

        • Wykonywanie masaży relaksacyjnych.

        • wykonywanie masaży leczniczych/terapeutycznych

        • wykonywanie zabiegów modelujących na ciało

        • wykonywanie zabiegów rytuałów na ciało spa

        • wykonywanie masaży welness&spa

        • dbanie o porządek miejsca pracy

        • sprzedaż kosmetyków detalicznych

        • zaangażowanie w życie gabinetu i konstruowanie oferty

      Wymagania

        • Wykształcenie średnie lub wyższe w kierunku fizjoterapii lub masaży

        • Zdolność do dostosowania masażu do indywidualnych potrzeb i kondycji klienta

        • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania dobrego kontaktu z klientami

        • Cierpliwość i empatia wobec klientów, umiejętność słuchania ich potrzeb i oczekiwań

        • Umiejętność pracy w zespole, szczególnie w przypadku współpracy z innymi specjalistami

      Oferujemy

        • pracę na cały etat

        • po okresie próbnym umowa o pracę

        • wynagrodzenie w formie podstawy + prowizja od sprzedanych kosmetyków + premie za obrót

        • szkolenia sprzedażowe, marketingowe, a także z zakresu spa&wellness

Pracodawcy w Gdańsku