ATC CARGO S.A.

Czy to Twoja firma?

ATC CARGO S.A. praca

Gdynia

Od ponad dekady, ATC CARGO S.A. jest synonimem innowacji i doskonałości w branży logistycznej. Nasza podróż rozpoczęła się w Gdyni, gdzie do dziś znajduje się nasza główna siedziba. Jesteśmy dumni z naszego polskiego dziedzictwa, które łączymy z globalnym zasięgiem, mając struktury w Hongkongu i Chinach.

Nasze usługi logistyczne są wyznacznikiem jakości, a nasze rozwiązania "door to door" są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W ATC CARGO S.A. nie ma miejsca na sztampowe rozwiązania – każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe, a nasze autorskie systemy operacyjne zapewniają sprawność i bezpieczeństwo przepływu towarów.

Z zaangażowaniem podchodzimy do spraw naszych partnerów, a uczciwość i partnerskie podejście to fundamenty, na których budujemy długotrwałe relacje z zleceniodawcami. Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem, co znajduje odzwierciedlenie w naszych certyfikatach, w tym prestiżowym świadectwie Upoważnionego Przedsiębiorcy Wspólnotowego AEO.

Z dumą obchodziliśmy nasze 10-lecie, świętując sukcesy, które osiągnęliśmy dzięki ciężkiej pracy i zaufaniu, jakim obdarzyli nas nasi klienci. Zespół ATC CARGO S.A., liczący 159 wykwalifikowanych pracowników, jest naszą największą siłą – to dzięki nim każdego dnia możemy dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

Nasza pozycja na rynku jest stabilna i silna, co zawdzięczamy nie tylko naszym znaczącym akcjonariuszom, ale przede wszystkim naszej zdolności do dostosowywania się do zmieniającego się świata. Rozbudowana sieć usług logistycznych i ciągłe dążenie do doskonałości to nasze kluczowe atuty, które pozwalają nam wyznaczać kierunki rozwoju w branży.

W ATC CARGO S.A. wiemy, że zaufanie to podstawa każdej udanej transakcji. Dlatego każdego dnia pracujemy na to zaufanie, dostarczając rozwiązania, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy – razem możemy osiągnąć więcej.

ATC CARGO S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa logistyka / spedycja / transport internet / e-commerce / nowe media administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy ATC CARGO S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ATC CARGO S.A.

Firma najczęściej oferuje

  • Przyjazna atmosfera
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Służbowy laptop
  • Służbowy telefon
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa ATC CARGO S.A.

Siedziba główna

ATC CARGO S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Gdynia
  3. Wrocław
  4. Lublin
  5. Warszawa
  6. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca ATC CARGO S.A. - oferty archiwalne

  • Asystent Agenta Celnego/Agent Celny

    • Radomsko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Miejsce pracy: Radomsko

      Kim jesteśmy?

      • - jesteśmy znaną marką na rynku TSL, obsługującą międzynarodowe koncerny,
      • - spółką publiczną z akcjami notowanymi na rynku giełdowym,
      • - dynamicznie rozwijającym się pracodawcą z bogatą ofertą socjalną dla pracowników,
      • - otwartym zespołem energicznych i koleżeńskich osób.

      Zakres obowiązków

      • przygotowanie dokumentacji do realizacji odpraw celnych,
      • reprezentowanie klientów przed organami celnymi,
      • dokonywanie odpraw zgodnie ze zleceniem,
      • doradztwo w zakresie stosowania procedur celnych.

      Wymagania

      • min. 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Agenta Celnego,
      • znajomości obowiązujących przepisów prawa celno-podatkowego
      • posiadania wpisu na listę Agentów Celnych,
      • znajomości oprogramowania Winsad oraz systemów portowych,
      • bardzo dobrej znajomości przepisów związanych z obsługą celną,
      • znajomości pakietu MS Office (Word, Excel),
      • prawa jazdy kat. B,
      • bardzo dobrej organizacji pracy,
      • rzetelności, odpowiedzialności, skrupulatności,
      • zaangażowania, samodzielności, komunikatywności.

      Oferujemy

      • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
      • wsparcie merytoryczne doświadczonych współpracowników,
      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • pracę w dynamicznym zespole,
      • przyjazną atmosferę w pracy,
      • szkolenia wewnętrzne,
      • benefity: dostęp do kart sportowych, prywatnej opieki zdrowotnej oraz ubezpieczenia na życie,
      • udział w ZFŚS,
      • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer).

Pracodawcy w Gdyni