Czy to Twoja firma?

MACIEJ HUTNIK CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA WENTYLACJA praca

Wrocław

W sercu malowniczego Dolnego Śląska, w miejscowości Jagoszyce, znajduje się nasza firma – MACIEJ HUTNIK CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA WENTYLACJA. Jesteśmy dumni, że możemy służyć naszym klientom jako specjaliści w dziedzinie chłodnictwa, klimatyzacji i instalacji wodno-kanalizacyjnych, dostarczając rozwiązania, które są nie tylko efektywne, ale i innowacyjne.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do branży gastronomicznej, gdzie precyzja i niezawodność są kluczowe. Dostarczamy urządzenia takie jak lodówki przemysłowe, stoły chłodnicze, komory chłodnicze oraz kostkarki do lodu, które są nieodzownym elementem każdej profesjonalnej kuchni. Rozumiemy, że w dynamicznym świecie gastronomii, każda sekunda ma znaczenie, dlatego nasze urządzenia wyposażone są w nowoczesne sterowniki i karty sieciowe. Pozwalają one na ciągłe monitorowanie temperatury i są gotowe do natychmiastowego powiadamiania obsługi technicznej o jakichkolwiek usterkach, co zapewnia naszym klientom spokój ducha i pozwala im skupić się na tym, co robią najlepiej – kreowaniu wyjątkowych doświadczeń kulinarnych.

W naszej pracy kierujemy się pasją do doskonałości i ciągłego rozwoju. Każde urządzenie, które opuszcza nasz zakład, jest świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej jakości. Chociaż nie możemy podzielić się z Wami naszą historią czy misją, to możemy zapewnić, że każdy kontakt z naszą firmą będzie odzwierciedleniem naszych wysokich standardów.

Z dumą tworzymy rozwiązania, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy tu, aby wspierać Wasze przedsiębiorstwa, zapewniając sprzęt, który jest równie wytrzymały i niezawodny, jak nasze zaangażowanie w Wasz sukces.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali MACIEJ HUTNIK CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA WENTYLACJA. Razem możemy stworzyć miejsca, gdzie doskonałość spotyka się z innowacją, a każdy posiłek jest świętowaniem jakości i smaku.

MACIEJ HUTNIK CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA WENTYLACJA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy MACIEJ HUTNIK CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA WENTYLACJA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MACIEJ HUTNIK CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA WENTYLACJA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa MACIEJ HUTNIK CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA WENTYLACJA

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
MACIEJ HUTNIK CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA WENTYLACJA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Poznań

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca MACIEJ HUTNIK CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA WENTYLACJA - oferty archiwalne

  • Monter-serwisant klimatyzacji i wentylacji

    • 5 000-8 000 zł / mies.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma Maciej Hutnik Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja zlokalizowana ul. Pasterska 2 Wrocław

      Poszukuje osób na stanowisko:

      MONTER-SERWISANT SYSTEMÓW KLIMATYZACJI I WENTYLACJI

      Zakres obowiązków

      • Montaż instalacji klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych.
      • Wykonywanie serwisów i przeglądów powyższych urządzeń.

      Wymagania

      • Doświadczenie na powyższym lub podobnym stanowisku
      • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.
      • Wiedza techniczna z zakresu klimatyzacji i wentylacji.
      • Prawo jazdy kat. B
      • Sumienność, dokładność, samodzielność oraz dobra organizacja własnej pracy.
      • Komunikatywność, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w zespole.
      • Uprawnienia SEP i F-GAZ (będą dodatkowym atutem)

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź według preferencji
      • Comiesięczne wynagrodzenie płatne zawsze terminowo.
      • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności.
      • Szkolenia branżowe.
      • Profesjonalne narzędzia niezbędne do pracy.
      • Przyjazną atmosferę.

Pracodawcy w Wrocławiu