Czy to Twoja firma?

Usługi Remontowo Budowlane Michał Kułas praca

Świnna

Witajcie, jesteśmy Usługi Remontowo-Budowlane Michał Kułas, wasz zaufany partner w tworzeniu przestrzeni, której szukacie. Nasza podróż rozpoczęła się w 2008 roku w malowniczej Pewel Małej, tuż obok Żywca, gdzie z ziarna pasji do budowania, wyrosła firma, którą z dumą prowadzimy do dziś.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług remontowych i budowlanych, które realizujemy z myślą o najdrobniejszych szczegółach, aby każde zlecenie było odzwierciedleniem naszych głęboko zakorzenionych wartości - uczciwości, sumienności i solidności. To one są fundamentem naszych działań i relacji z klientami.

Rozumiemy, jak ważne jest mieć do dyspozycji niezawodny sprzęt, dlatego też oferujemy wypożyczalnię rusztowań oraz maszyn budowlanych, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki temu, zarówno duże firmy budowlane, jak i indywidualni klienci mogą realizować swoje projekty bez obaw.

Nasza oferta obejmuje również budowę domów w stanie deweloperskim plus, co oznacza, że jesteśmy przygotowani, aby doprowadzić wasze marzenia o własnym domu do etapu, w którym będziecie mogli włożyć w nie własny charakter i duszę. To dla nas nie tylko praca - to misja tworzenia przestrzeni, które będą służyć i cieszyć przez lata.

Zapraszamy do współpracy - niezależnie od tego, czy planujecie remont, budowę domu, czy potrzebujecie profesjonalnego sprzętu budowlanego. Z nami każdy projekt staje się możliwy do realizacji, a wasze zadowolenie jest naszym największym sukcesem. Razem zbudujmy coś wyjątkowego.

Usługi Remontowo Budowlane Michał Kułas najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Usługi Remontowo Budowlane Michał Kułas

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Remontowo Budowlane Michał Kułas

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa Usługi Remontowo Budowlane Michał Kułas

Siedziba główna

Usługi Remontowo Budowlane Michał Kułas poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Usługi Remontowo Budowlane Michał Kułas
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Żywiec
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Kraków
  5. Wrocław
  6. Katowice

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Usługi Remontowo Budowlane Michał Kułas - oferty archiwalne

  • Zatrudnię kosztorysanta ogólnobudowlanego z doświadczeniem

    • Świnna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma budowlana z siedzibą w Pewli Małej poszukuje kandydata na stanowisko: kosztorysant.

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie kosztorysów w oparciu o projekt teczniczny
      • kontakt z dostawcami oraz podwykonawcami.

      Wymagania

      • znajomość branży budowlanej,
      • doświadczenie w kosztorysowaniu robót budowlanych,
      • mile widziana obsługa programu Norma Pro,
      • umiejętność obsługi pakietu MS Office, urządzeń biurowych,
      • mile widziana obsługa programu AutoCad,
      • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
      • dobra organizacja czasu pracy, skrupulatność, odpowiedzialność, punktualność.

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanej wiedzy i zaangażowania;

      • pracę w oparciu o umowę o pracę;

      • pracę w dni robocze od poniedziałku do piątku.