Czy to Twoja firma?

SCHNEIDER GROUP sp. z o.o. praca

Warszawa

Od ponad dwóch dekad SCHNEIDER GROUP tworzy mosty między wschodem a zachodem, wspierając międzynarodowe firmy w ekspansji na nowe rynki. Nasza historia rozpoczęła się w 2003 roku, kiedy to postanowiliśmy wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie, aby ułatwić przedsiębiorcom wejście na rynek polski i kraje WNP. Z siedzibą w sercu Warszawy, jesteśmy jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się biur w naszej grupie, zatrudniającym od 201 do 500 wykwalifikowanych pracowników.

Nasza misja to budowanie partnerskich stosunków międzykulturowych oraz wsparcie inwestorów na każdym kroku ich drogi - od planowania po pełne wdrożenie ich działalności. Angażujemy się w rozwój zawodowy naszych pracowników, ponieważ wiemy, że to oni są kluczem do sukcesu naszych klientów.

Oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują profesjonalne doradztwo podatkowe, księgowe oraz kadrowo-płacowe. Nasze proaktywne podejście do klienta, szybkość podejmowanych działań i kompleksowość oferowanych usług wyróżniają nas na rynku. Dzięki wiedzy i bogatemu doświadczeniu naszych ekspertów, jesteśmy w stanie szybko reagować na zlecenia i dostarczać rozwiązania na najwyższym poziomie.

Innowacja i jakość to dla nas nie tylko puste słowa. Przeprowadzamy analizę efektywności procesów biznesowych i optymalizujemy je, korzystając z najlepszych dostępnych rozwiązań cyfrowych. To pozwala naszym klientom skupić się na tym, co dla nich najważniejsze - rozwoju ich biznesu.

Nasza międzynarodowa obecność, z biurami w 9 krajach, świadczy o globalnym zasięgu i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci na całym świecie. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią ich międzynarodowego sukcesu.

W SCHNEIDER GROUP wiemy, że każda firma jest wyjątkowa. Dlatego nasze usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, aby zapewnić im najlepsze możliwe wsparcie w osiąganiu ich celów biznesowych. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

SCHNEIDER GROUP SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy SCHNEIDER GROUP SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SCHNEIDER GROUP SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa SCHNEIDER GROUP SP. Z O.O.

Siedziba główna

SCHNEIDER GROUP SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
SCHNEIDER GROUP SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca SCHNEIDER GROUP SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. kadr i płac

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków: akta osobowe pracowników, ewidencja czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich, karty zasiłkowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy itp.;

      • zgłaszanie pracowników do ZUS, aktualizacja ich danych oraz ich wyrejestrowywanie;

      • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac;

      • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami oraz instytucjami państwowymi (ZUS, GUS, US);

      • współpraca z klientami w celu wyjaśnienia zagadnień dotyczących danych osobowych pracowników lub naliczonego wynagrodzenia;

      • sporządzanie: deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS; sprawozdań kadrowo-płacowych; rozliczanie umów o pracę i umów cywilno-prawnych.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe kierunkowe;

      • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (doświadczenie w firmach outsourcingowych będzie dodatkowym atutem);

      • praktyczna znajomość przepisów płacowych, ubezpieczeniowych, podatkowych i prawa pracy;

      • znajomość systemu Płatnik, programu OPTIMA Kadry i Płace;

      • bardzo dobra znajomość programu Excel,

      • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

      • umiejętności analityczne;

      • umiejętność pracy w zespole;

      • operatywność, umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem oraz ustalania priorytetów;

      • dokładność, sumienność, komunikatywność;

      • życzliwość, optymizm.

      Oferujemy

      • pracę w ścisłym centrum Warszawy;

      • przyjazną atmosferę w zespole;

      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

      • atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowym otoczeniu;

      • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia;

      • prywatna opieka medyczna;

      • bezpłatne lekcje języka angielskiego;

      • elastyczne godziny pracy;

      • pakiet szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych.

Pracodawcy w Warszawie