Czy to Twoja firma?

DLG LOGISTICS POLAND sp. z o.o. praca

Warszawa
DLG LOGISTICS POLAND sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy DLG LOGISTICS POLAND sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DLG LOGISTICS POLAND sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa DLG LOGISTICS POLAND sp. z o.o.

Adres rejestrowy

DLG LOGISTICS POLAND sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
DLG LOGISTICS POLAND sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała
  5. Szczecin

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca DLG LOGISTICS POLAND sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Spedytor międzynarodowy

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz

      Zakres obowiązków

        • Rozwój spedycji międzynarodowej.

        • Samodzielna organizacja transportów międzynarodowych.

        • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

        • Rozbudowa bazy podwykonawców.

        • Budowanie współpracy z kontrahentami.

        • Przygotowywanie i wystawianie dokumentacji transportowej.

      Wymagania

        • Baza klientów/podwykonawców.

        • Doświadczenie w spedycji międzynarodowej.

        • Dobra znajomość rynku i giełd transportowych.

        • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

        • Umiejętność przyjmowania odpowiedzialności i podejmowania decyzji.

        • Znajomość języka angielskiego.

      Oferujemy

        • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie logistycznej. Rozbudowujemy nasz zespół w Polsce i masz możliwość zostać jednym z pierwszych pracowników.

        • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity – do ustalenia z Tobą, według Twoich potrzeb.

        • Realny wpływ na rozwój firmy oraz dużą swobodę działania i podejmowania decyzji. Jesteśmy otwarci na pomysły.

        • Niezbędne narzędzia pracy.

        • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie i terminowe wypłaty wynagrodzenia.

Pracodawcy w Warszawie