Czy to Twoja firma?

SATIS SANDRA IDZIAK praca

Chorzów

Jesteśmy SATIS – miejscem, gdzie pasja do handlu spotyka się z zaangażowaniem w dostarczanie produktów najwyższej jakości. Nasza historia rozpoczęła się w Chorzowie, przy ulicy Kurta Aldera 44, w dniu 4 lipca 2016 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą działalność, koncentrując się na handlu hurtowym i detalicznym, a nasza specjalność to różnorodne artykuły, w tym te pochodzące z dalekiego wschodu – z Chin.

W SATIS stawiamy na nowoczesność i wygodę, dlatego nasze produkty oferujemy za pośrednictwem internetu, na stronie www.otohurt.pl. Jesteśmy tu dla przedsiębiorców z całej Polski, dostarczając im towary, które nie tylko są nowe i wolne od wad, ale również legalnie wprowadzone na rynek polski. Dbamy o to, by nasze produkty zawsze spełniały wysokie standardy – bo przecież satysfakcja naszych Klientów jest dla nas priorytetem.

Nasze podejście do biznesu opiera się na przewidywaniu potrzeb rynku i ciągłym dążeniu do doskonałości. Jesteśmy przekonani, że tylko dzięki takiej postawie możemy budować trwałe i owocne relacje z naszymi partnerami. W SATIS zawsze jesteśmy gotowi, by iść o krok dalej – nie tylko spełniać oczekiwania, ale je przekraczać.

Choć nie możemy teraz podzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej działalności, chcemy, abyś wiedział, że każdego dnia pracujemy z pasją, aby być firmą, której możesz zaufać. Zapraszamy Cię do współpracy z SATIS, gdzie jakość i zadowolenie klienta to nie tylko obietnice – to nasze codzienne zaangażowanie.

Oferty pracy SATIS SANDRA IDZIAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SATIS SANDRA IDZIAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa SATIS SANDRA IDZIAK

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
SATIS SANDRA IDZIAK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Katowice
  3. Poznań
  4. Gliwice
  5. Chorzów
  6. Cieszyn
  7. Łódź
  8. Bielsko-Biała
  9. Oleśnica
  10. Kęty

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca SATIS SANDRA IDZIAK - oferty archiwalne

  • Magazynier - kierowca umowa o pracę

    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • bez doświadczenia
    • Poszukujemy osoby na staonowisko magazyniera w hurtowni wielobranżowej.

      Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 (możliwe nadgodziny)

      Zakres obowiązków

      • Przygotowywanie towaru do wysyłki. Wysyłki paletowe oraz paczki do 30 kg

      • Utrzymanie w czystości magazynu i porządkowanie składowanych towarów

      • Inwentaryzacja

      • Rozładunek dostaw (kontenerów morskich)

      • Dostawy towaru do klienta samochodem dostawczym.

      Wymagania

      • Wymagane prawo jazdy kat.B ( umiejętność kierowania samochodem dostawczym)

      • Praca tylko dla mężczyzn

      Oferujemy

      Do końca roku okres próbny - umowa zlecenie ( stawka 25 brutto), następnie od stycznia 2024 umowa o pracę z wynagrodzeniem 3700 na rękę + Premie. Płatne nadgodziny.

Pracodawcy w Chorzowie