Czy to Twoja firma?

GASTRO PROTECT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Gdańsk

Witaj w świecie smaków i doznań, który tworzymy w Gastro Protect. Od naszego debiutu na rynku gastronomicznym w 2020 roku, naszym celem jest dostarczanie niezapomnianych wrażeń kulinarnych. Nasza siedziba znajduje się w pięknym Gdańsku, gdzie z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego aspektu naszej działalności.

Specjalizujemy się w szeroko pojętej gastronomii – od tradycyjnych restauracji, przez przytulne bary, aż po stołówki, które serwują domowe posiłki. Nasza oferta to nie tylko miejsca, gdzie można zjeść smaczny posiłek, ale przede wszystkim przestrzenie, w których każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od okazji czy upodobań kulinarnych.

Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić naszych gości do stałych placówek gastronomicznych, gdzie serwujemy dania przygotowane z najwyższej jakości składników. Również nasze ruchome placówki gastronomiczne cieszą się uznaniem, oferując wygodę i dostępność, bez kompromisu w kwestii smaku.

Choć nie możemy podzielić się pełnymi szczegółami naszej pozycji na rynku czy misji, które przyświecają naszej codziennej pracy, możemy zapewnić, że każdego dnia staramy się być lepsi. Nasza historia, choć krótka, jest intensywna i pełna zaangażowania w tworzenie miejsc, które są synonimem jakości i dobrego smaku.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Gdańsku, aby osobiście doświadczyć naszej gościnności i pasji do gastronomii. Niech każdy posiłek serwowany przez Gastro Protect będzie dla Was podróżą pełną smaków i pozytywnych emocji.

Oferty pracy GASTRO PROTECT SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GASTRO PROTECT SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GASTRO PROTECT SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
GASTRO PROTECT SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Bydgoszcz
  3. Gdańsk
  4. Sopot
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca GASTRO PROTECT SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • TANCERKI/HOSTESSY- wysokie wynagrodzenie, bez doświadczenia!

    • 8 000-20 000 zł / mies.
    • Gdańsk
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Hej! Od jakiegoś czasu myślisz o pracy w klubie?

      Sprawdź co oferujemy.

      Możemy umówić się na niezobowiązującą rozmowę online lub stacjonarnie. :)

      Jeśli uwielbiasz tańczyć albo chciałabyś się nauczyć, zarazem świetnie zarabiając przyjdź do pracy do nas!

      Poszukujemy Tancerek do pracy w najlepszych klubach w Trójmieście

      Świetny, młody, zespół czeka na Ciebie!

      Zakres obowiązków

      Na obu stanowiskach, zapewniamy Naszym klientom milą atmosferę w klubie, rozkręcamy imprezę, pijemy drinki oczywiście mogą być bezalkoholowe, wiele osób do pracy przyjeżdzą autem. Na stanowisku tancerki i hostessy robimy sztyczny tłum, rozmawiamy z gośćmi, tańczymy

      Czym różni się stanowisko hostessy od tancerki?

      • Tancerki występują na scenie prezentując taniec pole dance, rozmawiają z klientami.

      • Hostessy nie występują na scenie, wyłącznie rozmawiają z klientami.

      Wymagania

      Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego możemy Cię nauczyć! Wystarczą tylko chęci, nienaganna sylwetka i gotowość do pracy w godzinach nocnych.

      Szukamy osób pełnoletnich, który w języku angielskim pozwolą sobie na swobodną rozmowę

      Oferujemy

      • bardzo atrakcyjne zarobki w formie tygodniówek wypłacane na konto, zaczynające się od 2500 zł tygodniowo w górę (tancerki), około 1200 zł tygodniowo w górę (hostessy),

      • umowę na czas nieokreślony z możliwością darmowego ubezpieczenia,

      • grafik układany na podstawie Twojej dyspozycyjności,

      • możliwość pracy w wybranym dla siebie wymiarze - 3, 4, 5 lub 6 dni!

      • legalną, bezpieczną pracę w przyjaznym środowisku (nie świadczymy żadnych dodatkowych usług!),

      • możliwość postawienia pierwszych kroków w branży!

      W klubie jest tylko taniec, nie prowadzimy żadnych dodatkowych usług.

      Zatrudniamy tylko osoby pełnoletnie.

      Zapraszam do aplikowania

      Do usłyszenia!

Pracodawcy w Gdańsku