Jawor s.c. T.Kotula, M.Kotula

Czy to Twoja firma?

Jawor s.c. T.Kotula, M.Kotula praca

Rybnik

Od ponad dwudziestu pięciu lat, w sercu Rybnika, rozwijamy naszą pasję do drewna, przekuwając ją w solidne i niezawodne produkty. Jesteśmy Jawor s.c. T. Kotula, M. Kotula, specjaliści w dziedzinie wysokiej klasy drewnianych palet i skrzyń transportowych, które służą naszym klientom w Polsce i za granicą.

Nasza historia sięga 1996 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się wnieść nasz wkład w branżę opakowań drewnianych. Od tamtego czasu nieustannie podnosimy jakość naszych produktów, bo wiemy, że satysfakcja naszych kontrahentów jest kluczem do sukcesu. To oni są dla nas najważniejsi, i to ich potrzeby kształtują naszą ofertę.

W naszym portfolio znajdą Państwo palety zwykłe, które są chlebem powszednim w transporcie towarów, ale również palety certyfikowane ISPM 15 Fitosanitarne, niezbędne w eksporcie międzynarodowym. Nasze skrzynie drewniane, dostępne w standardowych i niestandardowych wymiarach, są odpowiedzią na specyficzne wymagania naszych klientów, a ich konstrukcja redukuje ryzyko uszkodzeń towaru – co jest szczególnie ważne w transporcie morskim.

Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo-klucz. To ciągłe inwestycje w rozbudowę parku maszynowego, które przekładają się na wydajność i jakość produkcji. Jesteśmy dumni, że nasze palety fitosanitarne są obrabiane termicznie i suszone zgodnie z normą ISPM 15 wg IPPC, co jest gwarancją ich bezpieczeństwa i trwałości.

Rozumiemy, że każdy klient jest inny i ma swoje unikalne potrzeby. Dlatego zawsze jesteśmy otwarci na współpracę, oferując indywidualną wycenę i możliwość wykonania palet specjalnych na zamówienie. Nasza elastyczność i gotowość do dostosowania się do wymagań rynku to nasza przewaga konkurencyjna.

W Jawor s.c. T. Kotula, M. Kotula, jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy osiągnąć więcej.

Jawor s.c. T.Kotula, M.Kotula najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Rybnik
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Jawor s.c. T.Kotula, M.Kotula

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Jawor s.c. T.Kotula, M.Kotula

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Ubezpieczenie grupowe

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa Jawor s.c. T.Kotula, M.Kotula

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Rybnik
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Jawor s.c. T.Kotula, M.Kotula - oferty archiwalne

  • Montażysta Palet Drewnianych

    • 3 600-4 000 zł / mies.
    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Praca przy produkcji opakowań drewnianych

      Zakres obowiązków

      • Zbijanie palet drewnianych

      Wymagania

      • Brak wymagań tylko chęci do pracy

      Oferujemy

      • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę
      • ubezpieczenie grupowe po okresie próbnym

Pracodawcy w Rybniku