ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI SPÓŁKA JAWNA

Czy to Twoja firma?

ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI sp. j. praca

Kosów Lacki

Jesteśmy Zakładami Mięsnymi "Zakrzewscy", firmą z tradycjami, która od 1994 roku rozwija się w sercu polskiego przemysłu mięsnego. Nasza historia zaczęła się od wizji dwóch braci, Dariusza i Janusza Zakrzewskich, którzy postanowili przekuć swoją pasję do mięsa w rodzinny biznes. Od tamtego czasu nieustannie się rozwijamy, a nasz nowoczesny zakład produkcyjny w Kosowie Lackim to owoc pracy i zaangażowania całego naszego zespołu.

Specjalizujemy się w skupie i uboju zwierząt rzeźnych, a nasze półtusze wieprzowe, mięsa drobne, elementy wieprzowe i wołowe, ćwierci wołowe, tusze cielęce, ośrodki wieprzowe i wołowe oraz elementy drobiowe to tylko część naszej bogatej oferty. Dbamy o to, aby każdy produkt, który opuszcza nasze zakłady, był synonimem najwyższej jakości. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie klientów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Jako liderzy polskiego rynku mięsnego, jesteśmy dumni z naszej pozycji. Nasze produkty trafiają do odbiorców w Europie, Afryce, Azji i Ameryce Południowej, co świadczy o międzynarodowym uznaniu i szerokich uprawnieniach eksportowych. Działamy zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości BRC i IFS oraz systemem HACCP, co gwarantuje bezpieczeństwo i najwyższą jakość naszych wyrobów.

W Zakładach Mięsnych "Zakrzewscy" łączymy tradycję z nowoczesnością. Nasz nowoczesny zakład produkcyjny wyposażony jest w zaawansowane technologie, a nasza wysoko wykwalifikowana kadra to gwarancja pełnej powtarzalności procesu produkcji. Nieustannie inwestujemy w rozwój i innowacje, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Rozumiemy, że sukces w przemyśle mięsnym to nie tylko doskonałe produkty, ale również odpowiedzialność i zaangażowanie. Dlatego oferujemy własny transport drogowy, aby zapewnić najwyższą świeżość i jakość dostarczanych mięs. Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój lokalnej społeczności i środowiska, w którym działamy.

W Zakładach Mięsnych "Zakrzewscy" każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać produkty, które są nie tylko smaczne, ale i wyprodukowane z szacunkiem dla tradycji, ludzi i środowiska. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Kosów Lacki
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Leszno
  4. Sokolów Podlaski
  5. Bydgoszcz
  6. Grajewo
  7. Wolbrom
  8. Gniezno
  9. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Mechanik/ Mechatronik/ Automatyk

    • 4 500-7 500 zł / mies.
    • Kosów Lacki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakłady Mięsne Zakrzewscy z siedzibą w Kosowie Lackim zatrudnią pracowników na stanowiska mechanika/ mechatronika/ automatyka

      Zakres obowiązków

      • produkcja i naprawa nowoczesnych urządzeń łączących mechanikę z automatycznymi systemami sterowania
      • tworzenie i recenzowanie dokumentacji technicznej urządzeń i układów mechatronicznych;
      • dobór elementów, modułów i podzespołów do systemów mechatronicznych;
      • udział w testowaniu;
      • instalacja programów sterujących i nadzór nad nimi;
      • kontrola prawidłowości w pracy urządzeń;
      • ocena stanu technicznego.

      Wymagania

      • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ewentualnie odpowiednie wykształcenie
      • umiejętność logicznego myślenia i analizowania faktów;
      • kreatywność
      • umiejętność koncentracji
      • cierpliwość
      • zdolności manualne

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • możliwośc uczestnictwa w szkoleniach
      • ubezpieczenie grupowe
      • pracę w nowoczesnym zakładzie

Pracodawcy w Kosowie Lackim