WNS Pomorze sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

WNS Pomorze sp. z o.o. praca

Gdańsk

Jesteśmy WNS POMORZE, dumnym przedstawicielem branży konstrukcji stalowych, rurociągów oraz instalacji przemysłowych z pięknego Gdańska. Nasza historia sięga ponad 15 lat wstecz, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć wartość w sektorze, który dziś znamy od podszewki. Specjalizujemy się w prefabrykacji i montażu rurociągów, montażu konstrukcji stalowych oraz oferujemy szeroki wachlarz usług inżynierskich i nadzoru technicznego. Jesteśmy także ekspertami w dziedzinie badań NDT, szkolenia i egzaminowania spawaczy, a także obróbki cieplnej – PWHT.

Nasze usługi są synonimem jakości i innowacji. System zarządzania jakością, który wdrożyliśmy, jest zgodny z normami PN-EN ISO 9001:2009 i BS OHSAS 18001:2007, a nasze wymagania jakościowe w spawalnictwie odpowiadają normie PN-EN ISO 3834-2:2007. To wszystko po to, aby każdy projekt był realizowany z najwyższą starannością i precyzją.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności, z oddziałem w Norwegii, co pozwala nam na współpracę z norweskimi liderami branży konstrukcji stalowych. To partnerstwo świadczy o naszym solidnym miejscu na rynku i zdolności do spełniania oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Bezpieczeństwo i jakość to dla nas nie tylko certyfikaty, ale codzienna praktyka. Nasze usługi, takie jak pracownia badań nieniszczących, wynajem personelu NDT, testy sprawdzające kwalifikacje spawaczy, czy obróbka cieplna elementów konstrukcyjnych, są zawsze realizowane z myślą o najwyższym standardzie.

Wyróżnia nas nie tylko długoletnie doświadczenie, ale również długoterminowe umowy ramowe, które świadczą o zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi partnerzy. To zaufanie jest dla nas zobowiązaniem do ciągłego doskonalenia i oferowania usług na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy i poznania naszej historii sukcesu, która jest nieustannie pisana dzięki zaangażowaniu, profesjonalizmowi i niezachwianej wierze w to, co robimy. Razem możemy tworzyć przyszłość branży konstrukcji stalowych, rurociągów i instalacji przemysłowych.

WNS Pomorze sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa produkcja / przemysł badania i rozwój zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy WNS Pomorze sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WNS Pomorze sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa WNS Pomorze sp. z o.o.

Siedziba główna

WNS Pomorze sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Poznań
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca WNS Pomorze sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • BRYGADZISTA RUR/FOREMAN

    • Norwegia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Chcesz dołączyć do naszego Teamu?! :)

      Oferujemy pracę w stabilnej firmie, która od ponad 20 lat działa na rynku polskim i zagranicznym oraz możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry.

      Start pracy: październik/listopad 2023 na pół roku możliwość kontynuacji pracy w Norwegii

      Miejsce Pracy: Rumunia- stocznia. Praca w międzynarodowym zespole.

      Zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej lub innej formy zatrudnienia.

      Zakres obowiązków

      • Umiejętność zarządzania zespołem

      Wymagania

      • Znajomość systemu MIPS
      • Znajomość języka angielskiego
      • Doświadczenie minimum 3 lata
      • Doświadczenie w rurociągach
      • Mile widziana wcześniejsza praca na norweskich projektach

      Oferujemy

      • Zakwaterowanie
      • Transport
      • Dietę
      • Atrakcyjne stawki
      • Możliwość pracy w rotacji ( do uzgodnienia)

      Prosimy o załączenie klauzuli RODO w przesłanej aplikacji:

      „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Pracodawcy w Gdańsku