Czy to Twoja firma?

E4S Joanna Kurpiewska praca

Warszawa

Witaj w świecie E4S Joanna Kurpiewska – miejscu, gdzie bezpieczeństwo Twojego dziecka jest naszą misją. Nasza historia zaczyna się w Warszawie, ale nasze serce i pasja rozciągają się na całą Polskę. Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować największy stacjonarny sklep w kraju, zlokalizowany przy ulicy Ryżowej 29, gdzie rodzice mogą znaleźć idealne foteliki samochodowe dla swoich pociech.

Nasze sklepy specjalistyczne, które znajdziesz również w Krakowie, Wrocławiu i Chorzowie, oraz nasz sklep online, są odzwierciedleniem naszej pozycji na rynku – jesteśmy liderem w dziedzinie sprzedaży fotelików samochodowych dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz ponad 240 modeli fotelików, które możesz przymierzyć na miejscu, w ciepłej i przyjaznej atmosferze.

Ale nie tylko sprzedażą żyjemy. Zależy nam, aby każdy rodzic i dziadek czuł się pewnie i kompetentnie w kwestii bezpieczeństwa najmłodszych pasażerów. Dlatego oferujemy konsultacje ze specjalistami, którzy pomogą dopasować fotelik do wzrostu dziecka i specyfiki Twojego samochodu. Organizujemy szkolenia podstawowe, które przybliżają wiedzę o prawidłowym montażu i użytkowaniu fotelików, a także przeprowadzamy inspekcje, aby upewnić się, że wszystko jest zainstalowane perfekcyjnie.

Dbamy o to, by nasz serwis był kompleksowy – od serwisu i napraw gwarancyjnych, przez odbiór osobisty zakupionych towarów, po mailową komunikację z klientami. Wszystko po to, abyś mógł czuć się wspierany na każdym etapie doboru i użytkowania fotelika.

Rozumiemy, że zakupy z dziećmi mogą być wyzwaniem, dlatego przy naszym sklepie w Warszawie znajdziesz całoroczny plac zabaw, gdzie maluchy mogą się bezpiecznie bawić, podczas gdy Ty dokonujesz wyboru najlepszego fotelika.

W E4S Joanna Kurpiewska wierzymy, że zaufanie, które budujemy z naszymi klientami, jest fundamentem naszej działalności. Dzięki temu, że jesteśmy dostępni zarówno stacjonarnie, jak i online, jesteśmy zawsze blisko Ciebie i Twoich potrzeb. Zapraszamy do świata, gdzie bezpieczeństwo Twojego dziecka jest naszym priorytetem.

Oferty pracy E4S Joanna Kurpiewska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca E4S Joanna Kurpiewska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa E4S Joanna Kurpiewska

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
E4S Joanna Kurpiewska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Lubartów
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca E4S Joanna Kurpiewska - oferty archiwalne

  • Technik sprzedawca w sklepie z fotelikami

    • 4 600-6 200 zł / mies.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Poszukujemy otwartych na naukę osób, które chciałyby działać w zespole techników - sprzedawców w młodej firmie zajmującej się doborami fotelików samochodowych. Misją naszej firmy jest dbanie o bezpieczeństwo. Dołącz już dzisiaj do nas. Wyślij swoje CV.

      Zakres obowiązków

      • Bezpośredni kontakt z klientem
      • Dobór i montaż fotelików samochodowych
      • Sprzedaż odpowiednio dopasowanych fotelików

      Wymagania

      • Atutem będzie doświadczenie w sprzedaży/pracy z klientem
      • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi
      • Umiejętności budowania pozytywnych relacji z dziećmi w wieku 1-7 lat
      • Ogólnych umiejętności techniczne (manualne),
      • dobra koordynacja wzrokowo- ruchowa
      • Umiejętności aktywnego słuchania
      • Chęci zdobywania nowej wiedzy i ciągłego rozwoju
      • Braku przeciwwskazań do noszenia przedmiotów o wadze do 17 kg
      • Ze względu na ścisłą współpracę z policją, wymagana jest nieposzlakowana opinia

      Cały etat:

      praca od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 - 20.00, w sobotę w godzinach 9.00 - 17.00 / za sobotę odbieramy dzień w tygodniu.

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
      • Zdobycie unikalnej wiedzy i kompetencji
      • Dobra atmosfera w pracy
      • 3500 zł netto w trakcie szkolenia

Pracodawcy w Warszawie