Czy to Twoja firma?

CONSILIA sp. z o.o. praca

Wrocław

Centrum Psychoterapii i Szkoleń CONSILIA Sp. z. o.o. we Wrocławiu (ww.psychoterapia.plus) to miejsce, gdzie oferujemy profesjonalną pomoc z zakresu zdrowia psychicznego. Specjalizujemy się we wspieraniu rodzin, na każdym etapie ich funkcjonowania. Prowadzimy psychoterapię okołoporodową i pracujemy z diadą matka-dziecko (dzieci w wieku 0-3 lata). Realizujemy psychoterapię indywidualną i grupową dzieci, młodzieży i dorosłych, a także terapie rodzinne i par. Dla dzieci i młodzieży prowadzimy treningi umiejętności społecznych oraz socjoterapię. Nasi pacjenci są często pod opieką kilku specjalistów z naszego Centrum, dlatego też kładziemy nacisk na całościowe podejście do pracy z rodziną i współpracę w zespole. Współpracujemy z psychiatrami.

CONSILIA Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy CONSILIA Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CONSILIA Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CONSILIA Sp. z o.o.

Siedziba główna

CONSILIA Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
CONSILIA Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Żychlin

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca CONSILIA Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Psycholog/psychoterapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych WROCŁAW

    • 95-180 zł / godz.
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      Zapraszamy do współpracy:

      • psychologa/psychoterapeutę dzieci i młodzieży (ukończony min. 2 rok szkoły psychoterapii lub w trakcie specjalizacji z psychoterapii dzieci i młodzieży) do prowadzenia konsultacji, terapii oraz diagnozy
      • psychologa/psychoterapeutę osób dorosłych (ukończony min. 2 rok szkoły psychoterapii) do prowadzenia konsultacji, terapii oraz diagnozy
      • psychoterapeutę par i rodzin (ukończony min. 2 rok szkoły psychoterapii) do prowadzenia terapii
      • trenera umiejętności społecznych/socjoterapeutę do prowadzenia grup
      • psychiatrę dzieci i młodzieży
      • psychiatrę dorosłych

      Wymagania

      • doświadczenia w pracy z pacjentem
      • gotowości do pracy w zespole (spotkania zespołu raz w miesiącu)
      • regularnej superwizji
      • psychoterapii własnej
      • aktywnego udziału w rozwoju Centrum
      • ukończenia minimum 2 roku szkoły psychoterapii lub w trakcie specjalizacji z psychoterapii dzieci i młodzieży

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • elastyczne godziny pracy (od poniedziałku do soboty w godzinach porannych lub popołudniowych)
      • pracę w komfortowych gabinetach w centrum Wrocławia (gabinety dostosowane do pracy z dziećmi oraz sale do prowadzenia terapii grupowych).
      • umawianie wizyt przez recepcję z powiadomieniami sms
      • możliwość uczestniczenia w szkoleniach specjalistycznych organizowanych przez Centrum na preferencyjnych stawkach

Pracodawcy w Wrocławiu