Czy to Twoja firma?

BITEK sp. z o.o. praca

Kraków

Witaj w świecie BITEK sp. z o.o., gdzie innowacja i technologia łączą się, by tworzyć przyszłość e-commerce. Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić naszą historię, która rozpoczęła się w Krakowie, sercu nowoczesnego biznesu w Polsce. Nasza podróż rozpoczęła się 7 kwietnia 2023 roku, kiedy to z pasją i wizją stworzenia najlepszej platformy integracyjnej dla systemów e-commerce wkroczyliśmy na rynek.

Nasza specjalność to integracja systemów po API oraz po plikach XML, CSV, Excel, co pozwala naszym klientom na płynne połączenie różnorodnych platform i narzędzi w jedną, spójną całość. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze usługi są nie tylko niezawodne, ale także wykonywane na najwyższym poziomie, zarówno na serwerach klientów, jak i na naszej zaawansowanej infrastrukturze serwerowej w chmurze Microsoft. To właśnie nasze zaangażowanie w innowacje, w tym zainteresowanie sztuczną inteligencją AI, pozwala nam wyznaczać nowe standardy w branży.

Jako liderzy na polskim rynku integracji systemów e-commerce, rozumiemy, jak ważne jest wsparcie naszych klientów na każdym etapie współpracy. Dlatego też oferujemy wsparcie naszego działu handlowego podczas rozmów z klientami, aby zapewnić, że każde rozwiązanie jest idealnie dopasowane do ich unikalnych potrzeb.

Nasza firma może być młoda, ale nasze ambicje i dążenie do doskonałości są nieograniczone. Choć nie możemy teraz podzielić się wszystkimi detalami naszej misji i wartości, które nas kierują, to zapewniamy, że każdy aspekt naszej działalności jest przesiąknięty dążeniem do innowacji i najwyższej jakości usług.

Zapraszamy do świata Bitek, gdzie przyszłość e-commerce jest już teraz. Razem możemy tworzyć lepsze jutro dla naszych klientów, partnerów i całej branży. Dołącz do naszej podróży i przekonaj się, jak nasze integracje mogą przekształcić Twój biznes.

BITEK sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Programista Kraków
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy BITEK sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BITEK sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BITEK sp. z o.o.

Adres rejestrowy

BITEK sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
BITEK sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gdańsk
  3. Kraków
  4. Niepołomice

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca BITEK sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Backend Developer - .NET

    • 6 000-10 000 zł / mies.
    • Kraków
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Nasza firma zajmuję się wykonywaniem integracji różnych systemów po API oraz po plikach XML, CSV oraz Excel.

      Integracje wykonywane są na serwerze klientów oraz na naszej infrastrukturze serwerowej w chmurze Microsoft.

      Praca zdalna, natomiast kandydat najlepiej jak będzie z małopolski aby czasem pojawić się w biurze w Krakowie.

      Proces rekrutacyjny:

      • I. test techniczny do wykonania we własnym zakresie

      • II. rozmowa z dyrektorem firmy i głównym programistą

      • III. oferta

      Zakres obowiązków

      • Tworzenie integracji po API

      • Tworzenie integracji po plikach XML, CSV, Excel

      • Weryfikacje integracji

      • Wsparcie działu handlowego podczas rozmów z klientami

      • Rozwój modułu integracji

      Wymagania

      • Minimum 3 letnie doświadczenie

      • Znajomość biblioteki .NET (6.0+)

      • Język programowania C# i PHP oraz SQL

      • Azure DevOps

      • Praca hybrydowa 2 dni w biurze 3 dni zdalnie. W przyszłości możliwość przejścia na pracę zdalną

      Mile widziane

      • Zainteresowanie sztuczną inteligencją AI

      • Wordpress / Woocommerce

      Oferujemy

      • Przyjazne biuro w dobrej lokalizacji w Krakowie przy parku Dębnickim.

      • Praca zdalna z dowolnego miejsca
      • Chill Strefa (TV, PS4, Maszyna do lodów, Zapiekanki) w biurze

      • Własne stanowisko

      • Parking

      • Miłą atmosferę w małym zespole

      • Wyjścia firmowe

Pracodawcy w Krakowie