Asta Poland Sp z o.o.

Czy to Twoja firma?

Asta Poland Sp z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy bezpośrednim importerem i przedstawicielem japońskich, niemieckich, tajwańskich, chińskich i indyjskich firm produkujących profesjonalne narzędzia zarówno dla przemysłu jak i motoryzacji.

Oferujemy również narzędzia i części zamienne bezpośrednio od Producenta pod ich oryginalnymi nazwami – Oryginal Equipment Manufacturer (O.E.M.).

Działalność naszą prowadzimy przez ogólnopolską i europejską sieć Dystrybutorów.

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że z pełnym powodzeniem służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiednich narzędzi do wskazanych przez zainteresowanego stanowisk roboczych.

Asta Poland Sp z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Asta Poland Sp z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Asta Poland Sp z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Asta Poland Sp z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Asta Poland Sp z o.o. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Prężnie rozwijająca się firma Asta Poland Sp. z o.o. z branży narzędziowej poszukuje pracowników na stanowisko przedstawiciel handlowy w rejonie Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin.

      Zakres obowiązków

      • Przedstawienie katalogu i wdrożenie aplikacji z produktami
      • Poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami oraz utrzymanie relacji z już istniejącymi klientami
      • Analizowanie potrzeb i oczekiwań klientów oraz doradztwo dotyczące produktów lub usług
      • Realizacja działań marketingowych w celu promocji firmy i produktów
      • Realizacja założonych planów sprzedażowych i osiąganie określonych targetów
      • Współpraca z innymi działami firmy
      • Zachowanie wysokiej jakości obsługi klienta i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
      • Raportowanie przebiegu realizacji zadań i wyników pracy do przełożonych
      • Pozyskiwanie informacji na temat potencjalnych klientów i ich preferencji
      • Utrzymywanie regularnego kontaktu i wizyt u klientów w celu utrzymania relacji handlowej

      Wymagania

      • Doświadczenie w sprzedaży, preferowane w branży, w której jest przedstawicielem/ka handlowym/a
      • Znajomość rynku i produktów, które przedstawiciel/ka będzie sprzedawać
      • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami
      • Doskonała umiejętność komunikacji i negocjacji
      • Umiejętność analizy rynku i identyfikowania nowych możliwości sprzedażowych
      • Umiejętność planowania, organizacji i zarządzania czasem
      • Samodzielność w pracy, ale też umiejętność działania w zespole
      • Motywacja i determinacja w osiąganiu celów sprzedażowych
      • Zorientowanie na klienta i umiejętność rozumienia jego potrzeb
      • Umiejętność prezentowania produktów i argumentacji sprzedażowej
      • Kompetencje techniczne związane z obsługą sprzętu, oprogramowania,
      • Prawo jazdy kat B

      Oferujemy

      • Pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Stabilne warunki zatrudnienia
      • System wynagrodzenia oparty o motywacyjny system premiowy
      • Samochód, komputer, telefon służbowy
      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Pracodawcy w Warszawie