Nadbałtyckie Centrum Rehabilitacji NZOZ Alma

Czy to Twoja firma?

Nadbałtyckie Centrum Rehabilitacji NZOZ Alma praca

Gdańsk

Witaj w Nadbałtyckim Centrum Rehabilitacji NZOZ Alma, Twoim przystani na drodze do zdrowia i dobrego samopoczucia. Nasza placówka, zlokalizowana w sercu Sobieszewa, zaledwie 800 metrów od malowniczej plaży, jest miejscem, gdzie nowoczesność spotyka się z naturą, a profesjonalna opieka łączy się z ciepłem i zrozumieniem dla potrzeb każdego pacjenta.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować jedno z pierwszych w Trójmieście urządzeń do krioterapii ogólnoustrojowej, które stanowi przełom w dziedzinie nowoczesnych metod leczenia. Nasze centrum wyposażone jest również w sprzęt do krioterapii miejscowej, co pozwala na skuteczne i celowane działanie w obszarze dolegliwości bólowych.

W Nadbałtyckim Centrum Rehabilitacji Alma, każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze usługi obejmują rehabilitację leczniczą w ramach prewencji rentowej ZUS, jak również rehabilitację NFZ w ramach Programu rządowego finansowanego z Funduszu Solidarnościowego NFZ. Dla osób poszukujących indywidualnego podejścia przygotowaliśmy pobyty indywidualne oraz szeroką ofertę zabiegów, w tym masaże lecznicze i relaksacyjne, zabiegi fizjoterapeutyczne oraz zajęcia pilatesu.

Nasza specjalistyczna opieka lekarska obejmuje ortopedię, traumatologię, rehabilitację medyczną, choroby płuc i choroby wewnętrzne. Wspierają nas doświadczeni fizjoterapeuci i masażystów, którzy są zawsze gotowi służyć swoją wiedzą i umiejętnościami. Nasza baza zabiegowa wyposażona jest w gabinety fizykoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, masażu leczniczego oraz sale do zajęć ruchowych, co pozwala na kompleksowe podejście do procesu rehabilitacji.

Wyróżnia nas nie tylko profesjonalizm i innowacyjność, ale także atrakcyjne położenie nad morzem, które sprzyja relaksowi i regeneracji. Dbałość o wysoki poziom obsługi jest dla nas priorytetem, podobnie jak komfort naszych gości, który zapewniamy dzięki pokojom 1- i 2-osobowym oraz własnemu zapleczu gastronomicznemu. Ponadto, nasz obiekt jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, co pozwala na swobodne korzystanie z naszych usług przez wszystkich gości.

Zapraszamy do Nadbałtyckiego Centrum Rehabilitacji Alma, gdzie każdy krok na drodze do zdrowia jest dla nas równie ważny. Razem stawiamy na jakość, komfort i skuteczność, abyś mógł cieszyć się życiem w pełni zdrowia.

Nadbałtyckie Centrum Rehabilitacji NZOZ Alma najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Nadbałtyckie Centrum Rehabilitacji NZOZ Alma

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Nadbałtyckie Centrum Rehabilitacji NZOZ Alma

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Nadbałtyckie Centrum Rehabilitacji NZOZ Alma

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Toruń
  3. Gdańsk
  4. Wrocław
  5. Poznań
  6. Bielsko-Biała
  7. Lublin
  8. Pruszków
  9. Gdynia
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Nadbałtyckie Centrum Rehabilitacji NZOZ Alma - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta/Fizjoterapeutka

    • 6 473-6 473 zł / mies.
    • Gdańsk
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Szukamy osób zaangażowanych, odpowiedzialnych i chętnych do rozwoju w zawodzie fizjoterapeuty. Nasze Centrum prowadzi rehabilitację leczniczą w ramach prewencji rentowej ZUS dla pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu oraz układu oddechowego

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie zabiegów z zakresu fizykoterapii i terapii ruchowej
      • prowadzenie terapii indywidualnej z Pacjentem
      • prowadzenie zajęć w grupach
      • dbałość o stan techniczny urządzeń na fizykoterapii i czystość w gabinetach;

      Wymagania

      • wykształcenie kierunkowe: dyplom licencjata lub magistra (mile widziane dodatkowe kursy i szkolenia)
      • potwierdzonie prawa wykonywania zawodu
      • wysoka kultura osobista
      • empatiia
      • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
      • cierpliwość i szacunek do pacjenta
      • umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • umowę zlecenie / umowę o pracę
      • pracę w pełnym wymiarze godzin (8:30-16:05)
      • stałe godziny pracy
      • stabilne wynagrodzenie
      • możliwość odbycia praktyk/stażu
      • możliwość finansowania kursów
      • wynagrodzenie w zależności od poziomu wykształcenia od6473,07 zł / brutto

Pracodawcy w Gdańsku