ELZET KLIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

ELZET KLIMA sp. z o.o. praca

Mińsk Mazowiecki

Od ponad 17 lat działamy w sektorze HVACR. Zajmujemy się przede wszystkim montażem i serwisem: wentylacji, klimatyzacji, pomp ciepła i systemami chłodniczymi. Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego. Każde zlecenie realizujemy w indywidualny sposób, z uwzględnieniem zarówno szczegółowych potrzeb, wymagań i możliwości klienta, jak i specyfiki danej instalacji oraz przestrzeni, w której pracuje.

ELZET KLIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy ELZET KLIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELZET KLIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ELZET KLIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

ELZET KLIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ELZET KLIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Koordynator Serwisu HVAC

    • 6 000-10 000 zł / mies.
    • Mińsk Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Aktualnie poszukujemy kandydatek/ów do pracy na stanowisku:

      Koordynator Serwisu HVAC

      Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

      Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV pod przyciskiem "Aplikuj"

      Zakres obowiązków

      • Organizacja i nadzór pracy zespołu serwisantów,
      • Przyjmowanie i koordynacja realizacji zgłoszeń,
      • Wykonywanie dokumentacji protokolarnej,
      • Planowanie i kontrola realizacji zleceń oraz ich rozliczanie,
      • Optymalizacja czasu pracy członków zespołu,
      • Kontrolowanie przeprowadzonych prac zespołu,
      • Prowadzenie gospodarki materiałowej, zamawianie i zakupy urządzeń i materiałów niezbędnych dla realizacji prac,
      • Bezpośredni kontakt z klientem (przyjmowanie zgłoszeń , weryfikacja, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji , wycena napraw, rozpatrywanie reklamacji),
      • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowa relacji i rozwój współpracy z obecnymi klientami,
      • Rozbudowa bazy danych podwykonawców i dostawców , budowanie relacji z obecnymi, poszukiwanie nowych,
      • Wsparcie dla pracowników biurowych w tematach technicznych,
      • Rozwiązywanie problemów technicznych i organizacyjnych,
      • Udział w uruchomieniach urządzeń i instalacji HVAC,
      • Dbanie o przestrzeganie ustalonych procedur, przepisów BHP,
      • Analizowanie i raportowanie wyników pracy zespołu,
      • Tworzenie budżetu i dbanie o jego realizację.

      Wymagania

      • Prowadzenie procesów serwisu w zakresie HVAC,
      • Rozwiązywanie problemów i radzenie sobie w stresujących sytuacjach,
      • Koordynacja i nadzorowanie cyklicznych przeglądów i konserwacji wynikających z zawartych umów serwisowych,
      • Protokołowanie i raportowanie wykonanych prac,
      • Czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej,
      • Przygotowywanie i analiza wyników finansowych zespołu,
      • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
      • Wykształcenie minimum średnie,
      • Dobra znajomość obsługi komputera,
      • Kreatywność,
      • Odpowiedzialność,
      • Dyspozycyjność,
      • Prawo jazdy kat. B,
      • Uprawnienia budowlane kierunkowe będą dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
      • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnim stażem,
      • Stabilne zatrudnienie,
      • Możliwości rozwoju zawodowego,
      • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
      • Możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Monter i serwisant instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

    • 4 000-7 000 zł / mies.
    • Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

      Monter i serwisant instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

      Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV pod przyciskiem "Aplikuj".

      • przede wszystkim: montaż i serwis instalacji i urządzeń wentylacyjnych,
      • ponadto: montaż i serwis instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych, pomp ciepła itp.

      Wymagania

      • dużo chęci do pracy,
      • sprawność fizyczna,
      • umiejętności manualne,
      • umiejętność czytania rysunków technicznych,
      • brak przeciwwskazań do prac na wysokościach,
      • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
      • prawo jazdy kat. B,
      • dyspozycyjność, dokładność i sumienność w realizowanych zadaniach.

        Mile widziane:

      • doświadczenie w montażu kanałów wentylacyjnych, kratek, nawiewników, regulacji instalacji, pomiarach wydajności i hałasu itp. oraz w instalacjach klimatyzacyjnych, chłodniczych i pompach ciepła,

      • umiejętność czytania projektów instalacji sanitarnych (przede wszystkim HVAC),

      • umiejętność specyfikowania materiałów potrzebnych do montażu instalacji.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie,
      • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
      • możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
      • atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Pracodawcy w Mińsku Mazowieckim