WEKO Polska jest firmą zlokalizowaną w Raszkowie, która specjalizuje się w produkcji przetworów jajowych. Nasz nowoczesny zakład, zbudowany w latach 90-tych, cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku i jest częścią grupy będącej liderem w branży. Nasza oferta skupia się na płynnych produktach jajowych o wysokiej jakości, które są naturalne, zdrowe i bezpieczne. Świeżość i łatwość użycia naszych wyrobów są dla nas priorytetem, a nasze produkty są rekomendowane przez krajowe oraz unijne służby sanitarne.¶¶Działamy nie tylko na rynku polskim, ale nasza obecność międzynarodowa obejmuje także Skandynawię i kraje graniczące z Polską. Zdobyliśmy wszelkie wymagane pozwolenia i nasza produkcja jest pod stałym nadzorem Powiatowej Inspekcji Weterynaryjnej, co gwarantuje bezpieczeństwo i jakość naszych produktów. Nasze przetwory jajowe są wolne od dodatków chemicznych i konserwantów oraz badane są pod kątem pozostałości antybiotyków, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną.¶¶Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu wymagania i potrzeby naszych klientów, co odzwierciedla nasze głęboko zakorzenione wartości. Jako WEKO Polska, jesteśmy zaangażowani w dostarczanie produktów, które odpowiadają na współczesne oczekiwania rynku, będąc jednocześnie wiernymi naszej tradycji doskonałości i innowacyjności.

Opinie pracowników o firmie WEKO POLSKA sp. z o.o. (0)

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować opinii.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem WEKO POLSKA sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie WEKO POLSKA sp. z o.o. (2)

4.1

Na podstawie 30 ocen z Google.

Wojciech Kisiliczyk

Wojciech Kisiliczyk

Bardzo profesjonalna firma.

Dodano: 4 lata temu

Justyna Leśnierowska

Justyna Leśnierowska

Bomba super 5 gwiazdek

Dodano: 4 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 20.03.2025

WEKO POLSKA SP Z O O w opinii klientów i współpracowników

Analiza internetowych opinii wskazuje na to, że WEKO POLSKA SP Z O O oferuje atrakcyjne warunki płacowe, co jest szczególnie dostrzegalne wśród kierowców w ruchu krajowym. Zdaniem pracowników, firma zapewnia również stabilność zatrudnienia. Mimo to, niektóre aspekty, takie jak wysoki wskaźnik rotacji i wzajemny szacunek pracowników, wymagają uwagi i ewentualnych działań naprawczych ze strony zarządu.

Opinie WEKO POLSKA SP Z O O - kandydaci i pracownicy

Na podstawie opinii w internecie, WEKO POLSKA SP Z O O jest postrzegana jako firma, gdzie można znaleźć oferty pracy oferujące konkurencyjne wynagrodzenie.

Pozytywne aspekty
  • Możliwość uzyskania atrakcyjnych zarobków, zwłaszcza dla kierowcy w ruchu krajowym, z płacą w przedziale 7500 - 8200 PLN.
  • W opinii pracowników, firma zapewnia stabilne zatrudnienie, co jest istotne dla kandydatów szukających pewności zatrudnienia.
  • Ogólnie pozytywne odczucia co do warunków pracy, co sugerują opinie typu "spoko firma" i "dobrze się pracuje".

Powyższa treść (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: WEKO POLSKA sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 30.05.2024

Dane firmowe i kontaktowe WEKO POLSKA SP Z O O

Pełna nazwa
WEKO-POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
96 63-440 Moszczanka
NIP
6222148798
REGON
250751617
KRS
0000199398
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
23.03.2004
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo

  • 01.47.Z Chów i hodowla drobiu

Przetwórstwo przemysłowe

  • 10.89.Z Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.33.Z Sprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych
  • 47.99.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS
Data aktualizacji: 26.03.2024