Czy to Twoja firma?

Centrum Psychoterapii Syntonia Iwona Michalska-Cielniak praca

Warszawa

W sercu Warszawy, na ulicy Ostródzkiej 118b, znajduje się miejsce, które stanowi oazę wsparcia dla tych, którzy poszukują profesjonalnej pomocy psychologicznej – to Centrum Psychoterapii SYNTONIA. Jesteśmy nowoczesną placówką, która rozpoczęła swoją działalność z pasją i zaangażowaniem 3 kwietnia 2023 roku, aby służyć wsparciem mieszkańcom stolicy i okolic.

Nasza oferta skierowana jest do osób, które pragną poprawić jakość swojego życia psychicznego i emocjonalnego. Specjalizujemy się w psychoterapii indywidualnej, poradnictwie psychologicznym oraz interwencji kryzysowej. Rozumiemy, jak ważne jest, aby miejsce, w którym odbywają się tak intymne rozmowy, było zarówno eleganckie, jak i przytulne. Dlatego też nasze wnętrza zostały zaprojektowane z największą dbałością o detale, aby każdy czuł się tu bezpiecznie i komfortowo.

W SYNTONII stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta. Nasze konsultacje, zarówno te odbywające się w naszym centrum, jak i online, są dostosowane do unikalnych potrzeb i okoliczności, z którymi przychodzą do nas nasi klienci. Jesteśmy przekonani, że profesjonalizm i empatia to klucz do efektywnej pomocy, dlatego też każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.

Choć nasza historia jest dopiero na początku, to nasza aktywność i zaangażowanie w pomoc innym jest pełne i niezachwiane. W SYNTONII każdy może znaleźć przestrzeń do rozmowy, refleksji i wzrostu. Zapraszamy do kontaktu i wspólnej pracy nad lepszym jutrem.

Centrum Psychoterapii Syntonia Iwona Michalska-Cielniak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psychoterapeuta Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Centrum Psychoterapii Syntonia Iwona Michalska-Cielniak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Psychoterapii Syntonia Iwona Michalska-Cielniak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Centrum Psychoterapii Syntonia Iwona Michalska-Cielniak

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Centrum Psychoterapii Syntonia Iwona Michalska-Cielniak
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Centrum Psychoterapii Syntonia Iwona Michalska-Cielniak - oferty archiwalne

  • Psychoterapeuta Warszawa Białołęka

    • 90-120 zł / godz.
    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • dodatkowa/dorywcza
    • praca od zaraz
    • Centrum Psychoterapii Syntonia w związku z rozwojem placówki zlokalizowanej na warszawskiej Białołęce poszukuje psychoterapeutów chcących dołączyć do naszego Zespołu. Aktualnie poszukujemy specjalistów , którzy prowadzą psychoterapię indywidualną z osobami dorosłymi, młodzieżą, a także terapeutów par.

      Jesteśmy otwarci na współpracę z psychoterapeutami pracującymi w różnych nurtach.
      W naszym Zespole jesteśmy ciekawi siebie , cenimy dialog i wspólne poszukiwanie rozwiązań.

      Zakres obowiązków

      Pscyhoterapia indywidualna dorosłych, młodzieży, par.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe kierunkowe (psychologia lub inne humanistyczne)
      • minimum 2 - letnie doświadczenie zawodowe w pracy zawodowej
      • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów terapeutycznych
      • ukończyły minimum drugi rok szkolenia psychoterapeutycznego
      • pracują pod stałą superwizją
      • odbyły własną psychoterapię lub są w jej trakcie
      • przestrzegają zasad etyki zawodu

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wykształcenia, doświadczenia zawodowego
        (90-120 zł brutto)
      • elastyczny czas pracy: możliwość prowadzenia sesji w godzinach dopołudniowych
        i popołudniowych
      • cykliczne, nieodpłatne superwizje
      • pracę w gabinetach dostosowanych do pracy terapeutycznej, urządzonych w wysokim standardzie
      • pracę w szczególnym miejscu, tworzonym z uważnością i dbałością o poczucie bezpieczeństwa i profesjonalne wsparcie dla Pacjentów – osób dorosłych, młodzieży, par

Pracodawcy w Warszawie