Neodynamic

Czy to Twoja firma?

Neodynamic praca

Nazywamy się Neodynamic. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2009 roku w malowniczym Tyniec Małym. Od tamtej pory, z nieustannym zaangażowaniem, rozwijamy naszą firmę, aby sprostać wyzwaniom nowoczesnej hydrauliki siłowej i technologii uszczelnień. Jesteśmy dumni, że udało nam się zdobyć status najbardziej kompetentnego dostawcy w regionie, co dla nas jest potwierdzeniem, że idziemy we właściwym kierunku.

Nasza oferta to nie tylko ekspresowy serwis uszczelnień technicznych i kompleksowy serwis hydrauliki siłowej, ale również produkcja siłowników hydraulicznych. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do rozwiązywania nawet najbardziej nietypowych problemów technicznych, co jest możliwe dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta i nawiązywaniu długoterminowych relacji z wiodącymi światowymi producentami.

Misja, która nas prowadzi, to optymalizacja pracy maszyn przemysłowych za pomocą najnowszych rozwiązań technicznych. Wierzymy, że nasz profesjonalizm, wysoka jakość produktów, szybkość realizacji zamówień, budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz silna pozycja finansowa są fundamentami, na których budujemy nasz sukces.

W Neodynamic kładziemy nacisk na rozwój – zarówno naszej firmy, jak i naszych pracowników. Stale podnosimy kwalifikacje naszego zespołu, co przekłada się na stosowanie coraz nowszej technologii i innowacyjnych rozwiązań. To pozwala nam nie tylko sprostać oczekiwaniom rynku, ale także wyznaczać nowe standardy w branży.

Jesteśmy przekonani, że nasze wartości, takie jak dbałość o pracowników, profesjonalizm i rozwój, są kluczem do budowania silnej i zdrowej organizacji. Nasza silna pozycja finansowa to nie tylko wynik naszej ciężkiej pracy, ale także zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci.

Zapraszamy do współpracy. Razem możemy osiągnąć więcej, optymalizując pracę maszyn przemysłowych i przyczyniając się do wzrostu efektywności w każdym zakładzie produkcyjnym. To nasza pasja i nasze zobowiązanie – w Neodynamic zawsze stawiamy na rozwój i innowacje.

Neodynamic najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Konstruktor Inny
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika inne

Oferty pracy Neodynamic

Praca alert - powiadomienia

Praca Neodynamic

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Neodynamic

Siedziba główna w Tyńcu Małym

Neodynamic poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Neodynamic - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. marketingu i Social Media

    Neodynamic
    • Tyniec Mały
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Twój zakres obowiązków

      • aktywne zarządzanie stroną internetową oraz mediami społecznościowymi
      • współtworzenie strategii wizerunkowych w mediach społecznościowych
      • samodzielne konfigurowanie kampanii reklamowych
      • obserwowanie trendów i monitorowanie aktywności konkurencji pod kątem optymalizacji prowadzonych działań
      • prowadzenie profili społecznościowych, przygotowywanie contentu, regularne publikowanie, moderacja
      • wsparcie w tworzeniu i realizacji strategii marki i wizerunku firmy
      • współpraca z zewnętrznymi grafikami
      • raportowanie i ocenianie efektywności podejmowanych działań
      • monitorowanie i analiza działań konkurencji
      • bieżące monitorowanie trendów marketingowych

      Nasze wymagania

      • sprawnie poruszasz się w obszarach Facebook, Instagram, Linkedin, Google, TikTok, You Tube
      • masz doświadczenie w pracy w marketingu, reklamie lub e-commerce oraz social mediach
      • biegle posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie
      • tworzenie angażujących postów i reelsów to dla Ciebie pestka
      • masz lekkie pióro i umiejętność pisania tekstów oraz wyczucie estetyki,
      • jesteś samodzielny i doskonale zorganizowany, posiadasz wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
      • jesteś gotowy do doskonalenia się przez zdobywanie wiedzy o naszych produktach i usługach
      • myślisz i działasz nieszablonowo, twoje mocne strony to pomysłowość, samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie
      • napisanie dobrego copy zajmuje Ci krótką chwilę, a poprawna polszczyzna nie kryje przed Tobą żadnych tajemnic
      • chcesz mieć czynny udział w budowaniu wizerunku marki
      • mile widziane zdolności plastyczne

      To oferujemy

      • pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie
      • umowę o pracę
      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • premie za poprawnie zrealizowane projekty
      • pracę w ambitnym i przyjaznym zespole
      • szkolenia branżowe
      • ciągłość rozwoju zawodowego

  • Starszy Konstruktor

    Neodynamic

      • Projektowanie nowych maszyn przemysłowych wg wytycznych klientów
      • Modernizowanie istniejących maszyn
      • Wykonywanie dokumentacji technicznej oraz projektowej
      • Przygotowywanie wycen maszyn przemysłowych
      • Doradztwo w zakresie rozwiązań budowy maszyn przemysłowych

      • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora maszyn, mile widziane referencje
      • Doświadczenie w przygotowywaniu wycen maszyn przemysłowych
      • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, mechatronika itp.)
      • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
      • Dobra znajomość zagadnień związanych z pneumatyką, budową maszyn, automatyzacją procesów oraz bezpieczeństwem maszyn
      • Zdolności analityczne, samodyscyplina, umiejętność krytycznego myślenia i skrupulatność
      • Zaangażowanie w realizowane projekty
      • Biegła obsługa narzędzi CAD (Inventor, AutoCAD)
      • Znajomość języka angielskiego
      • Dyspozycyjność, komunikatywność
      • Aktywne prawo jazdy kat. B
      • Umiejętność pracy w zespole

      • Pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie
      • Umowę o pracę
      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Premie za poprawnie zrealizowane projekty
      • Pracę w ambitnym i przyjaznym zespole
      • Szkolenia branżowe
      • Ciągłość rozwoju zawodowego