Czy to Twoja firma?

Euroressurs sp. z o.o. praca

Warszawa
"Euroressurs" Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy "Euroressurs" Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca "Euroressurs" Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa "Euroressurs" Sp. z o.o.

Siedziba główna

"Euroressurs" Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca "Euroressurs" Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Working time controller

    "Euroressurs" Sp. z o.o.
    • Krapkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • euroRessurs Sp. z o.o. to firma zajmująca się obsługą projektów w sektorze oil & energy, energii odnawialnej oraz budownictwa infrastrukturalnego w zakresie użyczania zorganizowanych zespołów roboczych realizujących zadania powierzone przez klientów. Nasze projekty zlokalizowane są na stoczniach, rafineriach i inwestycjach infrastrukturalnych na terenie Norwegii.

      W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko Working time controller.

      Zakres obowiązków

      • Bieżąca rejestracja czasu pracy pracowników projektowych w systemie ICore.
      • Weryfikacja, korygowanie rozbieżności i braku zapisów w ewidencji czasu pracy pracowników.
      • Wyjaśnianie nieścisłości z klientem i koordynatorami projektów.
      • Koordynacja całego procesu ewidencji czasu pracy na wszytkich projektach.
      • Współpraca z koordynatorami, kierownikami projektów i działem HR.
      • Wykonywanie dodatkowych zadań wynikających z bieżących potrzeb w obszarze stanowiska.

      Wymagania

      • Wykształcenie min. średnie
      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.
      • Bardzo dobra organizacja pracy.
      • Skrupulatność, rzetelność, terminowość.
      • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
      • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
      • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
      • Pracę w systemie stacjonarnym lub hybrydowym.
      • Benefity: opieka medyczna Medicover, karta Medicover Sport.
      • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Pracodawcy w Warszawie