Czy to Twoja firma?

KWELLA sp. z o.o. praca

Jawiszowice

Producent wyciągarek samochodowych Husar Winch - Jawiszowice, Mickiewicza 36.

KWELLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy KWELLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KWELLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KWELLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Magazyn

Praca KWELLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Eksportu

    KWELLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Jawiszowice
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Praca w dziale eksportu/sprzedaży

      Producent wyciągarek samochodowych Husar Winch.

      Jesteśmy firmą działającą w branży motoryzacyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób do działu eksportu/sprzedaży.

      Zakres obowiązków

      Do Twoich zadań należeć będzie:

      * kompleksowa obsługa klienta zagranicznego zgodnie z przyjętymi w firmie standardami

      * sporządzanie ofert handlowych

      * nadzorowanie dokumentacji handlowej

      * utrzymywanie dobrych relacji z klientami

      * wprowadzanie dokumentów do systemów sprzedażowych

      * czynny udział w rozwoju firmy poprzez pozyskiwanie nowych klientów

      * rozwijanie sprzedaży

      Wymagania

      Oczekujemy:

      * znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

      * znajomość pakietu Microsoft Office

      * komunikatywność

      * dobra organizacja czasu pracy

      * samodzielność

      * uczciwość

      Mile widziane:

      * znajomość innego języka obcego w stopniu komunikatywnym

      * znajomość programu Comarch Optima

      * odpowiednie doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      Z naszej strony oferujemy:

      * stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie

      * przyjazną atmosferę w pracy i miły, zgrany zespół

      * możliwość rozwoju zawodowego

      * możliwość udziału w targach i imprezach off-roadowych

      * praca od poniedziałku do piątku (8:00-16:00) w siedzibie firmy

Pracodawcy w Jawiszowicach