Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie

Czy to Twoja firma?

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie praca

Warszawa

Wszechnica Polska jest uczelnią o ugruntowanej pozycji na polskim rynku edukacyjnym, powstała w 2001 roku. Uczelnia prowadzi studia pierwszego (licencjackie) i drugiego stopnia (magisterskie) oraz studia podyplomowe. Kierunki: finanse i rachunkowość, bezpieczeństwo wewnętrzne, zarządzanie, pedagogika, filologia angielska, filologia hiszpańska, filologia niemiecka, filologia rosyjska oraz wiele innych.

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie

Siedziba główna w Warszawie

Praca Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie - oferty archiwalne

  • Specjalista Działu Rekrutacji

    • Mazowieckie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zakres obowiązków

      • Prowadzenie procesu rekrutacji kandydatów krajowych i zagranicznych na studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe zgodnie z obowiązującymi przepisami.
      • Aktywny udział w targach edukacyjnych, dniach otwartych, konferencjach oraz innych formach promocji Uczelni.
      • Inicjowanie nowatorskich rozwiązań w tworzeniu oferty edukacyjnej Uczelni.
      • Opracowywanie materiałów informacyjnych i promocyjnych poprzez tworzenie treści tekstowych oraz graficznych.
      • Aktualizowanie zakładek strony www w zakresie rekrutacji i promocji Uczelni.
      • Prowadzenie korespondencji w języku angielskim.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe z obszaru nauk humanistycznych.
      • Doświadczenie w obsłudze administracyjnej Uczelni.
      • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
      • Biegła znajomość pakietu MS Office.
      • Umiejętność pracy pod presją czasu.

      Oferujemy

      • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu lub części etatu.
      • Pracę pełną wyzwań, samodzielną i odpowiedzialną.
      • Możliwość udziału w szkoleniach zagranicznych w ramach Programu Erasmus+.
      • Ułatwienia i ulgi w zdobywaniu nowych kwalifikacji.

Pracodawcy w Warszawie