Czy to Twoja firma?

Kozik Investment sp. z o.o. Sp. J. praca

Międzywodzie
Kozik Investment Sp. z o.o. Sp. J. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Kozik Investment Sp. z o.o. Sp. J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kozik Investment Sp. z o.o. Sp. J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kozik Investment Sp. z o.o. Sp. J.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Kozik Investment Sp. z o.o. Sp. J.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Stargard
  4. Warszawa
  5. Pruszków

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca Kozik Investment Sp. z o.o. Sp. J. - oferty archiwalne

  • Kucharz, Szef kuchni

    • Międzywodzie
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków

      • sporządzanie dań według receptur kuchni, a'la carte, kuchnia okolicznościowa, kuchnia śniadaniowa
      • współpraca z Szefem Kuchni i innymi pracownikami
      • zapewnianie wysokiej jakości produktów i usług
      • czynne uczestnictwo w tworzeniu potraw restauracji
      • gospodarowanie powierzonym asortymentem oraz sprzętem
      • dbanie o porządek w miejscu pracy

      Wymagania

      Nasze wymagania

      • punktualność, odpowiedzialność
      • pasja do gotowania
      • gotowość do pracy
      • książeczka zdrowia - sanepid
      • silna motywacja do pracy, doskonalenia zawodowego i rozwoju
      • znajomość zasad norm żywieniowych oraz HCCP
      • smak i umiejętność estetycznego serwowania potraw
      • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
      • gotowość do pracy w systemie zmianowym
      • łatwość w nawiązywaniu relacji
      • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży Restauracyjnej lub Hotelowej

      Oferujemy

      To oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia
      • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
      • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
      • możliwość awansu
      • przyjazną atmosferę w miejscu pracy

Pracodawcy w Międzywodziu