Czy to Twoja firma?

KMS Sebastian Radlak praca

Warszawa
KMS Sebastian Radlak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy KMS Sebastian Radlak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KMS Sebastian Radlak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KMS Sebastian Radlak

Siedziba główna

Praca KMS Sebastian Radlak - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel Handlowy - Vanseller - Przysmak Bobra

    KMS Sebastian Radlak
    • 4 200-8 500 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Firma KMS właściciel marki Przysmak Bobra poszukuje kreatywnego i energicznego kandydata na stanowisko Vansellera.

      Zakres obowiązków

      • Aktywna sprzedaż produktów firmy z wykorzystaniem mobilnego punktu sprzedaży (van)
      • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji handlowych
      • Realizacja celów sprzedażowych i wsparcie w promocji produktów
      • Prowadzenie działań marketingowych i promocyjnych na terenie przypisanego obszaru

      Wymagania

      • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
      • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem
      • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie
      • Samodzielność, inicjatywa oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
      • Narzędzia pracy: van firmowy, telefon
      • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
      • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony zespołu

Pracodawcy w Warszawie