Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Czy to Twoja firma?

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej praca

Warszawa

Fundacja Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej jest organizacją działającą na rzecz osób w kryzysie bezdomności. W chwili obecnej prowadzimy schronisko dla osób w kryzysie bezdomności dla 80 osób, mieszkania treningowe oraz spółdzielnie socjalną "Piękne Miejsce". Dodatkowo wspieramy uchodźców z Ukrainy m. in. poprzez prowadzenie punktu informacyjnego na dworcu Warszawa Zachodnia, miejsc tymczasowego pobytu w placówce, mieszkań treningowych oraz cooworku.

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Mapa Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

KAMILIAŃSKA MISJA POMOCY SPOŁECZNEJ

WYDAWNICTWO CAMILTON

Praca Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej - oferty archiwalne

  • Pracownik socjalny w Fundacji

    • 6 500-6 850 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej prowadząca Pensjonat Socjalny „Św. Łazarz”, schronisko dla osób w kryzysie bezdomności w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko PRACOWNIK SOCJALNY.

      Adres: ul. Traktorzystów 26 Warszawa (Ursus)

      Decyzja o zatrudnieniu zostanie dokonana na podstawie złożonych ofert oraz rozmowy kwalifikacyjnej. Na rozmowę kwalifikacyjną zaproszeni zostaną tylko wybrani kandydaci.

      Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wymienione niżej wymagania proszę o przesłanie CV (mile widziane zdjęcie) wraz z aktualną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres e-mail: rekrutacja@misja.com.pl

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie powierzonych obowiązków, w tym przetwarzanie danych osobowych w systemie informatycznym,
      • rozpoznawanie, ocena i analiza potrzeb mieszkańców w zakresie pomocy społecznej
      • prowadzenie spraw socjalnych podopiecznych Fundacji
      • ścisła współpraca z różnymi instytucjami, tj. OPS, WZL, WCI i inne

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe kierunkowe uprawniające do wykonywania zawodu pracownika socjalnego zgodnie z ustawą o pomocy społecznej
      • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
      • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
      • zaangażowanie w powierzone obowiązki
      • znajomość obsługi komputera

      Oferujemy

      • zdobycie doświadczenia w prężnie działającej organizacji pozarządowej
      • możliwość rozwoju, uczestnictwu w dodatkowych szkoleniach i kursach
      • pracę dającą poczucie sprawczości i przynoszącą wiele satysfakcji
      • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem
      • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji (dojazd SKM z Centrum około 18min.)
      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Pracodawcy w Warszawie