KLINIKA WETERYNARYJNA FUTRZAKI

Czy to Twoja firma?

KLINIKA WETERYNARYJNA FUTRZAKI praca

Sochaczew
KLINIKA WETERYNARYJNA FUTRZAKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Weterynarz Sochaczew
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy KLINIKA WETERYNARYJNA FUTRZAKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KLINIKA WETERYNARYJNA FUTRZAKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KLINIKA WETERYNARYJNA FUTRZAKI

Siedziba główna

Praca KLINIKA WETERYNARYJNA FUTRZAKI - oferty archiwalne

  • Weterynarz

    • 8 000-13 000 zł / mies.
    • Sochaczew
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Całodobowa Klinika Weterynaryjna "Futrzaki" w Sochaczewie poszukuje lekarzy weterynarii z doświadczeniem na dyżury dzienne i nocne. Preferujemy formę zatrudnienia B2B . Wynagrodzenie zależne od stażu pracy, umiejętności i zaangażowania . Zatrudnimy również lekarzy absolwentów i stażystów do pracy w szpitalu kliniki gdzie pod bacznym okiem starszych i doświadczonych kolegów przygotują się do samodzielnej pracy w gabinetach.

      Klinika wyposażona w nowy sprzęt , najwyższej klasy. USG, RTG, Laser Co2, Endoskop, Pompy infuzyjne, Aparaty do anestezji wziewnej, Laboratorium na miejscu.

      Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą Kliniką i składania CV.

      Zakres obowiązków

      • rozpoznawanie i zwalczanie chorób zwierząt
      • zapobieganie chorobom zwierząt
      • kontrola stanu zdrowia zwierząt szpitalnych
      • prowadzenie dokumentacji lekarskiej pacjentów
      • ratowanie zdrowia i życia zwierząt, ograniczanie ich cierpienia
      • obsługa sprzętu laboratoryjnego
      • wydawanie i dawkowanie leków
      • praca samodzielna
      • pielęgnacja zwierząt
      • zalecanie produktów leczniczych i suplementów
      • udzielanie porad i konsultacji
      • profilaktyka chorób i szczepień
      • pierwsza pomoc
      • dbanie o bezpieczeństwo zwierząt,swoje, opiekunów i osób asystujących podczas badań i wizyt
      • dbanie o wizerunek Kliniki

      Wymagania

      • punktualność
      • samodyscyplina
      • chęć rozwoju
      • umiejętność pracy w zespole i samodzielnie
      • praca pod presją czasu
      • empatia
      • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

      Oferujemy

      • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
      • praca w młodym rozwijającym sie zespole
      • wspieramy podnoszenie kwalifikacji
      • nowoczesny sprzęt diagnostyczny

Pracodawcy w Sochaczewie