Czy to Twoja firma?

Fadome sp.z o.o, sp.k praca

Prószków
Fadome sp.z o.o, sp.k najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stolarz Prószków
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Fadome sp.z o.o, sp.k

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fadome sp.z o.o, sp.k

Mapa Fadome sp.z o.o, sp.k

Siedziba główna

Praca Fadome sp.z o.o, sp.k - oferty archiwalne

  • Pracownik modelarni/projektant mebli/stolarz meblowego

    Fadome sp.z o.o, sp.k
    • 3 500-15 000 zł / mies.
    • Prószków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Nowoczesna Fabryka Mebli skrzyniowych zatrudni pracownika modelarni/projektanta mebli/stolarza meblowego

      Miejsce Pracy Złotniki k. Prószkowa

      Praca w systemie jednozmianowym

      Umowa o pracę.

      Czas pracy od 6.00- 14.00

      Zakres obowiązków

      • inicjowanie/współuczestnictwo w tworzeniu nowych ciekawych wzorów mebli
      • obsługa programów do projektowania 2 i/lub 3D
      • wykonywanie mebli prototypowych
      • obsługa urządzeń stolarskich/ maszyn

      Wymagania

      • doświadczenie
      • zaangażowanie
      • kreatywność

      Oferujemy

      • Zapewniamy bezpłatny transport z Prudnika, Białej i okolic.
      • Wynagrodzenie Netto 3 500- 10 000

      Zainteresowanych prosimy o przesłanie Cv bądź wizytę w siedzibie pracodawcy: codziennie 8.00-9.00

Pracodawcy w Prószkowie