WIT-BUD Igor Witek

Czy to Twoja firma?

WIT-BUD Igor Witek praca

Iwanowice

roboty ziemne, budowlane, wznoszenie budynków od postaw, roboty brukarskie, odwodnieniowe, ogrodzeniowe.

Oferty pracy WIT-BUD Igor Witek

Praca alert - powiadomienia

Praca WIT-BUD Igor Witek

Mapa WIT-BUD Igor Witek

Adres rejestrowy

Praca WIT-BUD Igor Witek - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik budowlany / pomocnik budowlany

    • 4 800-5 100 zł / mies.
    • Skała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zatrudnie pracownika budowlanego, pomocnika, prawo jazdy kat B( nie wymagane, mile widziane),
      zdolność pozostaninia w stanie treźwości w trakcie pracy,

      możliwy staż, przyuczenie do zawodu, zakwaterowanie, praca w północnym rejonie Krakowa,

      Roboty ziemne, odwodnieniowe, drenarskie, wznoszenie budynków od podstaw, roboty brukarskie, ogrodzeniowe.

      Zakres obowiązków

        • rozładunek i załadunek materiałów budowlanych
        • przenoszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie;
        • wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań;
        • mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i zaprawa murarska;
        • kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych;
        • rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów;
        • ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do ręcznego transportu cegieł i wózków ręcznych;
        • wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym usuwanie gruzu oraz oczyszczanie starych cegieł uzyskiwanych z rozbiórki budynku;
        • sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji;
        • posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof, taczka itp.;
        • przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy.
        • przygotowanie zaprawy murarskiej,

      Wymagania

      • zdolność posługiwania się językiem polskim w stopniu komunikatywnym, umiejętność wykonywania poleceń, trzeźwość w pracy, punktualność.

      Oferujemy

      • stabliną zróżnicowaną i urozmaiconą pracę przy wsparciu dużej ilości sprzętu odciążającego typową prace fizyczną,
      • różnorodność wykonywanych prac,
      • w przypadku złej pogody pracę pod zadaszeniem,
      • elastyczny grafik pracy